قشم و 10 هتل برتر این جزیره زیبا
به این مطلب امتیاز دهید

قشم جزو آن مدل مقصد های سفری است که  بسیاری از مردم دلشان می خواهد طرز زندگی کردن ساکنان آنجارا را از نزدیک ببینند و درک کنند و با زیر و بم آن درگیر شوند. با توجه به اینکه این جزیره ساکنان خیلی خونگرم و مهربانی دارد و با وجود اطمینان از این موضوع که در منزل کلیه قشمی ها باز است ولی با این وجود در این جزیره اقامتگاه و هتل های خیلی زیادی وجود دارد که بسیاری از آن ها را می توان بهترین هتل های قشم معرفی کرد.

در اینجا قصد داریم تا ۱۰ هتل از برترین های قشم را به لحاظ نحوه خدمات دهی، امکانات تفریحی، اتاق ها، نوع رفت و آمد و فواصل جاذبه های قشم را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

جزیره قشم

هر مسافری که قشم را به عنوان مقصد سفر خویش برمی گزیند صد در صد منتظر این است که برترین ها را در نزد خود داشته باشد تا بتواند خاطره ی خوبی را از این سفر برای خود جای بگذارد. رزرو هتل خوب یکی از عوامل کلیدی است که سبب می شود در این مسافرت اوقات خوشی برای شما رقم بخورد. اگر می خواهید به جزیره قشم سفر کنید،با هتل می همراه باشید.

۱_ هتل خلیج فارس، یکی ازهتل های ساحلی قشم

یکی از برترین هتل های قشم، هتل ساحلی خلیج فارس (khalije fars hotel) است که به خاطر نزدیک بودنش به ساحل، آب و هوای آن به کلی  با  بقیه هتل های قشم متفاوت است. یکی از ویژگی های جالب هتل خایج فارس این است که دارای امکانات تفریحی متعدد و گوناگونی است که برای مثال می توانیم به بعضی از آن ها مانند؛ زمین تنیس، سالن بیلیارد، محوطه و میز مخصوص پینگ پنگ و خیلی از دیگر امکانات تفریحی و ورزشی دیگر اشاره کنیم. با این وجود کلیدی ترین دلیلی که سبب می شود تا هتل ساحلی خلیج فارس به نام شود این است که؛ فقط کافی است که چند قدم کوتاه بردارید و سپس خود را در ساحل قشم بیابید.

۲_ بوتیک هتل فولتون، لوکس ترین مرکز اقامتی در قشم

یکی از هتل های جذاب و منحصر به فرد جزیره ی قشم که اسمش در لیست برترین هتل های قشم جای می گیرد، بوتیک هتل فولتون قشم (Fulton Boutique Hotel) است. این هتل در سال ۱۳۹۳ ساخته شد و تحت عنوان یکی از برترین هتل های این جزیره قد علم کرده و فعال است. هتل فولتون از سه ساختمان به وجود آمده که هر یک از آن ها به تفکیک کاربرد ویلا، هتل و آپارتمان تقسیم شده اند. اتاق های این هتل خیلی پاکیزه و تجهیز هستند و هر گونه موردی که مسافران احتیاج داشته باشند را در اختیارشان می گذارد. این هتل در منطقه ی حوضچه ی هامون جای گرفته و به همین دلیل، فاصله ی آن با اکثر جاذبه های قشم چیزی در حدود ۱۰ دقیقه است.

۳_ هتل ساحل طلایی، هتلی مقرون به صرفه

در پانزده کیلومتری جزیره ی قشم، اقامتگاهی تاسیس شده است که اسمش در لیست برترین هتل های قشم جای گرفته است. اسمی که این هتل در گذشته داشته است، پلاژ سیمین بوده و برای افرادی که دلشان بخواهد در کنار ساحل سکنا بگزینند، خدمات بسیار خوبی را از ابتدا در اختیارشان قرار می داده است. هتل ساحل طلایی قشم (Golden Beach Hotel) دارای مکانیسم رزرواسیون شبانه روزی است و خدمات تفریحی متعددی را در کنار واحدهای گوناگون اقامتی خود در واحدهای ویلایی متعدد، اتاق ها و سودیت های خود به مسافران ارائه می کند. هر یک از این واحدهای اقامتی مجهز به پارکینگ مجزا و اختصاصی هستند.

۴_ هتل ژئو پارک، هتلی تمیز و بازسازی شده در قشم

یکی از برترین هتل های جزیره که هم خیلی پاکیزه است و هم اخیرا  نوسازی شده است، هتل ۳ ستاره ژئوپارک قشم (Qeshm Geopark hotel) است. فاصله ی این هتل با ساحل خیلی کوتاه است و حتی بعضی از اتاق های آن نیز رو به ساحل خلیج فارس هستند و به آن ورودی دارند. اشخاصی که در این هتل اقامت کرده اند، از رفتار حرفه ای و خوب کارکنان این هتل و نیز امکانات و رسیدگی خوب آن تعریف کرده اند. به لحاظ فاصله ای همچنین هتل ژئو پارک به جاذبه هایی مانند قلعه ی پرتغالی ها و یا بازار قشم دسترسی نزدیک و خوبی را داراست.

۵_ هتل آپادانا، یکی از اقامگاه های قدیمی و با سابقه 

هتل آپادانا ۳ ستاره است و در یک ساختمان ۲ طبقه تاسیس شده است. هتل آپادانا (Apadana Hotel) یکی از اقامتگاه های کهنه کار قشم است. رستورانی که در این هتل قرار دارد دارای محیطی بسیار جذاب و آرام است. خدماتی که در هتل آپادانا در دسترس مهمانان قرار می گیرد خیلی تکمیل و تجهیز است.

۶_ هتل آرام، یکی از برترین هتل های قشم

یکی دیگر از برترین هتل های قشم که قصد داریم برای اقامت کردن به شما پیشنهاد دهیم، هتل آرام (Aram Hotel) است. این هتل در سال ۱۳۸۴ تاسیس شده و در سال ۱۳۹۶ هم مورد نوسازی قرار گرفته است. ساختمان هتل آرام ۴ طبقه است و در کل ۲۳ اتاق دارد. امکانات این هتل درخور و به اندازه است و از امکاناتش جذاب تر، دسترسی آسوده و بسیار خوب آن به مراکز خرید قشم است.

۷_ بوتیک هتل ایرمان ، هتلی با طراحی جذاب ترکیبی از گذشته تا به الان

یکی دیگر از برترین هتل های قشم که به دلیل ترکیب تم سنتی و مدرنش خیلی به نام هم شده، بوتیک هتل ایرمان (Irman BOUTIQUE HOTEL) است. این هتل ۵ طبقه است و اتاق هایش متشکل از سوئیت های ۱ تا ۲ خوابه و اتاق های ۲ تا ۳ تخته است. کلیه اتاق های این هتل خیلی تجهیزهستند و احساس این که در منزل خود هستید را برای شما تداعی می نمایند. مسافت این هتل تا جاذبه های کلیدی و مراکز خرید شهر، بین ۴ تا ۶ دقیقه است.

۸_ هتل آرتا قشم، هتلی لاکچری در قشم

یکی از دیگر هتل ها زیبا و لوکس قشم، هتل آرتا (Arta Hotel) است. این هتل در سال ۱۳۹۶ در یک ساختمان ۷ طبقه و با ۴۸ اتاق تاسیس شد. در هتل آرتا انواع مختلف اتاق های زیبا و سوئیت های گوناگون موجود است. هتل آرتا هم دسترسی مناسبی به ساحل خلیج فارس دارد و هم امکانات و تجهیزاتش خیلی زیاد است. می توان مراکزی که در نزدیکی این هتل جای گرفته اند، مرکز خرید ستاره و سیتی سنترهای ۱ و ۲ را نام برد.

۹_ هتل ارم، یکی از هتل های خوب قشم

از لوکس ترین هتل های جزیره می توان، هتل ارم قشم (Qeshm International Eram Hotel) نام برد که هم تازه تاسیس است و هم ۴ ستاره. این هتل در سال ۱۳۹۵ در یک ساختمان ۵ طبقه و با ۹۶ اتاق در کلاس های گوناگون رونمایی و معرفی شد. این هتل دارای خدمات خیلی گوناگونی است و علاوه بر آن، شخصیت پرسنل خدماتی آن بسیار بسیار خوب است و به همین دلیل بسیاری از افراد دلشان می خواهد تا در سفرشان به قشم در این هتل اقامت کنند.

۱۰_ هتل سینگو، بهترین از دید مسافران

یکی از هتل های محبوب جزیره، هتل ۳ ستاره ی سینگو (Singo Hotel) است که هم خیلی تمیز است و هم امکانات خوب و متنوعی را به مهمانانش ارائه می دهد. این هتل دارای ۶۴ اتاق تجهیز شده است. یکی از ویژگی هایی که سبب شده تا هتل سینگو به یکی از برترین اقامتگاه های قشم از نظر مسافران بدل شود این است که این هتل در مرکزی ترین نقطه جای گرفته است. این مرکزیت در اصل نزدیکی شما به سواحل خلیج فارس و مراکز خرید قشم را تامین می کند و راحتی را ایجاد می کند.

Related posts

بهترین هتل های استانبول

معرفی بهترین هتل های استانبول

۴.۵/۵ - (۱۱ امتیاز) استانبول بزرگترین شهر ترکیه و جهان است که برای هرگردشگری محبوب است و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر میکنند که پیشینه هر سفر گزینش و رزرو هتل مطلوب است...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور ۲۰۲۱

به این مطلب امتیاز دهید اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود...

مشاهده مطلب

نظر دهید

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید