هتل  پردیسان  مشهد , در جنوب غربی مشهد و در بهترین منطقه آب و هوایی این شهر واقع شده‌است . این هتل یکی از  بزرگترین و برگزیدگان هتل های کشور است که در سال ۱۳۸۰ به بهره‌برداری رسید .
هتل پردیسان با در نظر داشتن این اصل که مهمان در فرهنگ وتمدن فقاهتی و ملی ما از کرامتی ویژه بر خوردار است , توانسته با استفاده از نهایت توان خویش در سرویس رسانی به مدعوین خویش , روزهای خوب را از مسافرت به شهر مشهد مقدس برای آن ها به یاد بگذارد . هتل پردیسان به جهت داشتن فضایی مناسب و کیفیت برتر در بخش های متفاوت توانسته به  خوبی از دعوت شدگان خویش پذیرا باشد .

هتل پردیسان مشهد

قوانین هتل پردیسان مشهد

ساعتها کاری
ساعت تحويل اتاق15 – ساعت تخلیه اتاق 12
توضیحات بیشتر
برابر تعرفه اداره میراث فرهنگی , صنایع دستی  و گردشگری اشخاص زیر2 سال از پرداخت هر نوع هزینه معاف , اشخاص 2 الی 6 سال خردسال محسوب شده و بها نفر بیش تر برای خردسال ها نیم بهاء و برای اشخاص بالای 6 سال بطور کامل محاسبه خواهد شد .
در شرایطی که در سفر به مشهد مقدس کیفیت هوا را به نزدیکی به حرم امام رضا ترجیح می دهید  این هتل را انتخاب نمائید . این هتل بدور از آلودگی های جوی, صوتی و ترافیکی جای دارد و در مسافت کمی از جاذبه های توریسیتی مثل پارک کوهسنگی و بازار الماس شهر واقع شده‌است . هتل پردیسان اولین هتل کنفرانس کشور است و از تنها هتل های مشهد مقدس است که به برگزاری همایش ها و کنفرانس های گوناگون اختصاص دارد.

Related posts

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا‌ در سال 2021 همچنان امکان پذیر نیست

سفر به استرالیا هنوز امکان پذیر نیست کشور استرالیا با وجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خویش را در سال ۲۰۲۱ به‌ طور کامل به روی مسافران بین‌ المللی بازگشایی نماید . مرزهای کشور استرالیا از مارس ۲۰۲۰ ( میانه...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور 2021

اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود گئورجیا ونکوور که در سال...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید