به این مطلب امتیاز دهید

هتل  پردیسان  مشهد , در جنوب غربی مشهد و در بهترین منطقه آب و هوایی این شهر واقع شده‌است . این هتل یکی از  بزرگترین و برگزیدگان هتل های کشور است که در سال ۱۳۸۰ به بهره‌برداری رسید .
هتل پردیسان با در نظر داشتن این اصل که مهمان در فرهنگ وتمدن فقاهتی و ملی ما از کرامتی ویژه بر خوردار است , توانسته با استفاده از نهایت توان خویش در سرویس رسانی به مدعوین خویش , روزهای خوب را از مسافرت به شهر مشهد مقدس برای آن ها به یاد بگذارد . هتل پردیسان به جهت داشتن فضایی مناسب و کیفیت برتر در بخش های متفاوت توانسته به  خوبی از دعوت شدگان خویش پذیرا باشد .

هتل پردیسان مشهد

قوانین هتل پردیسان مشهد

ساعتها کاری
ساعت تحویل اتاق۱۵ – ساعت تخلیه اتاق ۱۲
توضیحات بیشتر
برابر تعرفه اداره میراث فرهنگی , صنایع دستی  و گردشگری اشخاص زیر۲ سال از پرداخت هر نوع هزینه معاف , اشخاص ۲ الی ۶ سال خردسال محسوب شده و بها نفر بیش تر برای خردسال ها نیم بهاء و برای اشخاص بالای ۶ سال بطور کامل محاسبه خواهد شد .
در شرایطی که در سفر به مشهد مقدس کیفیت هوا را به نزدیکی به حرم امام رضا ترجیح می دهید  این هتل را انتخاب نمائید . این هتل بدور از آلودگی های جوی, صوتی و ترافیکی جای دارد و در مسافت کمی از جاذبه های توریسیتی مثل پارک کوهسنگی و بازار الماس شهر واقع شده‌است . هتل پردیسان اولین هتل کنفرانس کشور است و از تنها هتل های مشهد مقدس است که به برگزاری همایش ها و کنفرانس های گوناگون اختصاص دارد.

Related posts

بهترین هتل های استانبول

معرفی بهترین هتل های استانبول

۴.۵/۵ - (۱۱ امتیاز) استانبول بزرگترین شهر ترکیه و جهان است که برای هرگردشگری محبوب است و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر میکنند که پیشینه هر سفر گزینش و رزرو هتل مطلوب است...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور ۲۰۲۱

به این مطلب امتیاز دهید اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود...

مشاهده مطلب

نظر دهید

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید