هتل پردیسان مشهد

هتل  پردیسان  مشهد , در جنوب غربی مشهد و در بهترین منطقه آب و هوایی این شهر واقع شده‌است . این هتل یکی از  بزرگترین و برگزیدگان هتل های کشور است که در سال ۱۳۸۰ به بهره‌برداری رسید .
هتل پردیسان با در نظر داشتن این اصل که مهمان در فرهنگ وتمدن فقاهتی و ملی ما از کرامتی ویژه بر خوردار است , توانسته با استفاده از نهایت توان خویش در سرویس رسانی به مدعوین خویش , روزهای خوب را از مسافرت به شهر مشهد مقدس برای آن ها به یاد بگذارد . هتل پردیسان به جهت داشتن فضایی مناسب و کیفیت برتر در بخش های متفاوت توانسته به  خوبی از دعوت شدگان خویش پذیرا باشد .

هتل پردیسان مشهد

قوانین هتل پردیسان مشهد

ساعتها کاری
ساعت تحويل اتاق15 – ساعت تخلیه اتاق 12
توضیحات بیشتر
برابر تعرفه اداره میراث فرهنگی , صنایع دستی  و گردشگری اشخاص زیر2 سال از پرداخت هر نوع هزینه معاف , اشخاص 2 الی 6 سال خردسال محسوب شده و بها نفر بیش تر برای خردسال ها نیم بهاء و برای اشخاص بالای 6 سال بطور کامل محاسبه خواهد شد .
در شرایطی که در سفر به مشهد مقدس کیفیت هوا را به نزدیکی به حرم امام رضا ترجیح می دهید  این هتل را انتخاب نمائید . این هتل بدور از آلودگی های جوی, صوتی و ترافیکی جای دارد و در مسافت کمی از جاذبه های توریسیتی مثل پارک کوهسنگی و بازار الماس شهر واقع شده‌است . هتل پردیسان اولین هتل کنفرانس کشور است و از تنها هتل های مشهد مقدس است که به برگزاری همایش ها و کنفرانس های گوناگون اختصاص دارد.

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید