هتل پارسیان اوین

هتل پارسیان اوین

هتل چهار ستاره پارسیان اوین یکی  از شایسته ترین هتل های تهران است که در منمطقه خوش آب و هوای اوین واقع شده‌است . این هتل زیبا از نزدیک ترین هتل ها به نمایشگاه بین المللی و اماکن زیبای شمال تهران از جمله کاخ سعد آباد , پارک ژوراسیک , بازار تجریش , دربند و درکه است . این هتل که  پیش از انقلاب اسلامی ایجاد شده است , یکی‌از یگانه ترین معماری های هتلی در جمهوری اسلامی ایران را دارد. این هتل چهار طبقه و 150 باب اتاق و آپارتمان دارد که تمامی تجهیزات رفاهی را عرضه میکنند .

هتل پارسیان تهران

هتل پارسیان اوین

تالار کوه فروغ هتل اوین با گنجایش 800 نفر یکی از مطرح ترین سالنهای تهران است که مناسب انواع مهمانی ها و همایشها است . هتل اوین که بیرون از محدوده طرح راه‌بندان است پارکینگ مخصوص نیز دارد. از طرفی این هتل سه رستوران ایرانی , خارجی و چینی دارد که رستوران چینی آن از مشهور ترین رستوران های چینی تهران است . هتل پارسیان اوین در محل تلاقی دو شاهراه کلیدی تهران , اتوبان چمران و یادگار امام قراردارد . این هتل یکی‌از نزدیک ترین هتل ها به نمایشگاه بین المللی تهران است .

در حالتی که یکی از غرفه داران نمایشگاه بین المللی تهران میباشید یا این که قصد تماشا از آن را دارید میتوانید دراین هتل اقامت داشته باشید . استخر روباز  یکی از استخرهای چهارفصل روباز در تهران است که به غیر از ماه مبارک رمضان در کلیه روزهای سال به مهمانها سرویس رسانی می نماید . چنانچه قصد اقامت در یک منطقه خوش آب و هوای تهران و بدور از هرج و مرج های شهر را دارید این هتل می‌تواند یکی  از شایسته ترین مورد ها برای شما باشد .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید