هتل پارسیان اوین

هتل چهار ستاره پارسیان اوین یکی  از شایسته ترین هتل های تهران است که در منمطقه خوش آب و هوای اوین واقع شده‌است . این هتل زیبا از نزدیک ترین هتل ها به نمایشگاه بین المللی و اماکن زیبای شمال تهران از جمله کاخ سعد آباد , پارک ژوراسیک , بازار تجریش , دربند و درکه است . این هتل که  پیش از انقلاب اسلامی ایجاد شده است , یکی‌از یگانه ترین معماری های هتلی در جمهوری اسلامی ایران را دارد. این هتل چهار طبقه و 150 باب اتاق و آپارتمان دارد که تمامی تجهیزات رفاهی را عرضه میکنند .

هتل پارسیان تهران

هتل پارسیان اوین

تالار کوه فروغ هتل اوین با گنجایش 800 نفر یکی از مطرح ترین سالنهای تهران است که مناسب انواع مهمانی ها و همایشها است . هتل اوین که بیرون از محدوده طرح راه‌بندان است پارکینگ مخصوص نیز دارد. از طرفی این هتل سه رستوران ایرانی , خارجی و چینی دارد که رستوران چینی آن از مشهور ترین رستوران های چینی تهران است . هتل پارسیان اوین در محل تلاقی دو شاهراه کلیدی تهران , اتوبان چمران و یادگار امام قراردارد . این هتل یکی‌از نزدیک ترین هتل ها به نمایشگاه بین المللی تهران است .

در حالتی که یکی از غرفه داران نمایشگاه بین المللی تهران میباشید یا این که قصد تماشا از آن را دارید میتوانید دراین هتل اقامت داشته باشید . استخر روباز  یکی از استخرهای چهارفصل روباز در تهران است که به غیر از ماه مبارک رمضان در کلیه روزهای سال به مهمانها سرویس رسانی می نماید . چنانچه قصد اقامت در یک منطقه خوش آب و هوای تهران و بدور از هرج و مرج های شهر را دارید این هتل می‌تواند یکی  از شایسته ترین مورد ها برای شما باشد .

Related posts

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا‌ در سال 2021 همچنان امکان پذیر نیست

سفر به استرالیا هنوز امکان پذیر نیست کشور استرالیا با وجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خویش را در سال ۲۰۲۱ به‌ طور کامل به روی مسافران بین‌ المللی بازگشایی نماید . مرزهای کشور استرالیا از مارس ۲۰۲۰ ( میانه...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور 2021

اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود گئورجیا ونکوور که در سال...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید