هتل پارسیان آزادی تهران | نگاه کلی

هتل پارسیان آزادی تهران

امروز در هتل می به سراغ هتل پارسیان آزادی تهران رفته ایم تا نگاهی کوتاه به این هتل لوکس پنج ستاره بیندازیم.

هتل پارسیان آزادی تهران را می توان یکی از مرتفع ترین و عظیم ترین هتل های موجود در ایران شمارد. این هتل در منطقه شمالی تهران و در نزدیکی پل پارک وی واقع شده است.

هتل پارسیان آزادی
هتل پارسیان آزادی تهران مجهز به بیست و هشت طبقه بوده و مساحت آن به پنج هکتار می رسد. قبل از انقلاب اسلامی هتل پارسیان یکی از مجموعه هتل های هایت بود و به این نام نیز از آن یاد می شد. هتل پارسیان آزادی تهران پس از انقلاب سال پنجاه و هفت اسم خود را تغییر داد و به آنچه امروز است بدل شد. جالب است بدانید در حال حاضر این هتل لوکس پنج ستاره زیر نظر بنیاد مستضعفان اداره می شود.

هتل پارسیان آزادی تهران دارای موقعیت بسیار خوبی بوده و در محل برخورد دو بزرگراه اصلی تهران یعنی اتوبان چمران و اتوبان یادگار امام قرار گرفته است.
از زمان ساخت و تاسیس این هتل معروف تقریبا پنجاه سال می گذرد ولی نکته قابل توجه سر زنده بودن هتل است که هنوز هم در لیست هتل‌ های لاکچری و پنج ستاره قرار دارد.

هتل پارسیان آزادی تنوع بالایی در دسته بندی اتاق های مجلل خود دارد. کلیه اتاق های هتل آماده ارائه بهترین چشم انداز ها به مهمانان خود هستند. از شهر تهران تا کوه های البرز را می توانید از پنجره اتاق های هتل تماشا کنید.

اتاق های هتل پارسیان آزادی تهران

 اتاق استاندارد

مجهز به دو تخت یک نفره یا یک تخت دونفره King Size، سرویس بهداشتی فرنگی و حمامی با ارائه چشم‌اندازی از شهر تهران و یا کوهستان البرز.

 اتاق تویین یا دبل

مجهز به دو تخت یک نفره یا یک تخت دونفره King Size، سرویس بهداشتی فرنگی و حمامی با ارائه چشم‌اندازی از شهر تهران یا کوهستان البرز.

سوئیت جونیور

دارای تخت دونفره King Size، توالت فرنگی و حمامی با ارائه چشم‌انداز شهر تهران یا کوهستان البرز.

سوئیت رویال

مجهز به محیط اتاق هال، اتاق خواب، آشپز خانه، دو اتاق سرویس بهداشتی فرنگی و حمامی دارای وان با ارائه چشم‌اندازی از شهر تهران یا کوهستان البرز.

سوئیت دوبلکس

سوئیت‌ های دو طبقه ای که به دو اتاق خواب، سالن نشیمن و دو سرویس بهداشتی مجهز بوده و چشم‌اندازی از شهر تهران یا کوهستان البرز را ارائه می کنند.

سوئیت پرزیدنتال

سوئیت‌ های دو طبقه که مجهز به دو اتاق خواب، اتاق کار، سالن پذیرایی، سالن نشیمن و سالن نهارخوری به همراه سه سرویس بهداشتی بوده و چشم‌اندازی از شهر تهران یا کوهستان البرز را به مهمانان ارائه می کند.

اتاق ویژه توان‌خواهان

شامل تخت (دو تخت یک نفره یا یک تخت دونفره King Size)، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان که تمامی فضاها براساس استانداردهای ADA آمریکا طراحی شده است.

سالن های هتل

سالن زرین

سالن زرین، سالن اصلی هتل پارسیان آزادی تهران بوده به لحاظ هندسی متقارن و داری سقفی بلند است. با چیدمان صندلی های سالن زرین در قالب های گوناگون تا صد و پنجاه نفر ظرفیت می توان از این سالن انتظار داشت. کاربرد سالن زرین برای اجلاس های بین المللی و مهمانی های مجلل است. این سالن مجهز به قسمت رختکن است و دارای ورودی و خروجی جدا از هم است.

 سالن‌های الماس و برلیان

سالن‌های الماس و برلیان در کنار یکدیگر بوده و توانایی پشتیبانی از هشتاد نفر را دارند. کاربرد دو سالن نام برده شده معمولا برای مهمانی ها و مراسم های کوچک است.

سالن زمرد

سالن زمرد هتل پارسیان آزادی تهران سالنی به شکل L است و این توانایی را دارد تا با قسمت بندی به دو سالن کوچک و بزرگ تبدیل شود و مکان بسیار مناسبی برای برگزاری مراسم های عقد است.

سالن پانیذ

سالن VIP پانیذ واقع در طبقه آخر هتل پارسیان آزادی تهران است که ظرفیت پشتیبانی از ۱۲۰ مهمان را دارد. یکی از مزیت های این سالن چشم‌انداز ۳۶۰ درجه ای آن است. خیلی از مهمانی ‌های مربوط به دولت و جشن‌ های کوچک در این سالن برگزار می‌شود. در مجلس های عروسی سالن پانیذ به بانوان اختصاص دارد.

کافی هاوس آسمان هتل پارسیان آزادی تهران

درست رو به روی سالن الماس هتل کافی‌شاپی کوچک با ظرفیت پشتیبانی از سی نفر قرار دارد. یکی از ویژگی های خوب این کافه نشیمن‌ های چوبی و مبلی است و سقف شیشه‌ای که باعث می شود مهمانان هر لحظه که دوست داشتند آسمان را مقابل چشمان خود ببینند.

 

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید