هتل پارادایس رامسر

هتل پارادایس رامسر بنا شده در رامسر کیلومتر 5 چابکسر , دریا کنار, سمت ساحل دریا میباشد . هتل پارادایس رامسر با واقع شدن در حوالی تله کابین رامسر , قابلیت و امکان متعددی برای جذب گردش گر را دارد. هتل دارنده ساحل مخصوص دریا , کافی شاپ با میزبیلیارد و همینطور دارنده رستوران ساحلی می‌باشد . قابلیت و امکان استفاده تالار سمینار برای سازمانها بصورت ترجمه هم زمان آماده است . این مجتمع دارنده تالار بازی ( پینگ پنگ , بیلیارد ) و همچنین دارنده سوپر مارکت , رستوران ساحلی و تریا ساحلی است .

هتل پارادایس رامسر

 

از سایر تجهیزات این مجتمع می توان استخر روباز با آب دریا و در حال گردش ( سوای کلر ) و نزدیک به تله کابین مدرن و طولانی رامسر را نام برد. این مجتمع دارنده اسکله رو به دریا است , که ساکنین می‌توانند مبادرت به پارک جت اسکی و وسائل تفریحی آبی خویش کنند . این مجتمع دربرگیرنده 20 بلوک آپارتمانی  می باشد که هر بلوک دارنده 8 تا 9 واحد است و تعداد کل واحد های مجتمع 163 واحد , می‌باشد . اکنون واحدها دارنده متراژ 50 متر مربع يك خوابه و 75 متر مربع و دو خوابه می‌باشد .
هتل سوئیت پارادایس رامسر که درساحل خزر واقع شده به کاخ موزه زمان پهلوی رامسر نزدیک است و حدود 10 دقیقه راه پیاده کافیست تا به‌این موزه دسترسی یابید .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید