هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش در واقع او‌لین هتل در ایران است که به سبک هتلهای لنگرگاهی تاسیس شده است . فضای بیرونی این هتل از فضای داخلی آن بیشتر خودنمایی می نماید . طراحی داخلی و تجهیزات اتاقها شاید در نگاه نخستین ساده به نظر رسد و تفاوت زیادی با سایر هتل های پنج ستاره داشته باشد . اما فضای بیرونی این هتل از جمله فضای سبز و پارک ساحلی این هتل قسمتی از ویژگی هایی است که کمتر مانند آن را میتوانید پیدا فرمایید . مارینا هتل یا مارینا پارک به هتل هایی گفته می شود که لنگرگاهی برای قایق های تفریحی است و در آن پارک های آبی و یا ورزش های آبی موجود است . شما می توانید از تجهیزات محیط بیرونی این هتل حتی در در صورتی که در این هتل اقامت ندارید استفاده فرمایید . اما دلیل اصلی انتخاب این هتل میتواند چشم انداز رویایی خلیج فارس از پشت پنجره های آن باشد . این هتل که در شمال شرقی جزیره کیش واقع شده‌است از مرکز جزیره فاصله دارد اما نزدیکی آن به ساحل و دریا باعث شده تا اقامتی لذت بخش و آرام را ارائه نماید . البته نگران مشکل مسافت از مرکز جزیره نباشید . این هتل تسهیلات مناسبی جهت اجاره ماشین دارد که می‌تواند این مشکل را برطرف نماید .

اتاق های هتل

اتاقها و سوئیت های این هتل در چند مدل عرضه می شود . از جمله استاندارد , توئین , دبل و دولوکس . حتما در هنگام گزینش این هتل نمای اتاق خویش را در نظر بگیرید . از جمله تجهیزات این هتل می توان به داشتن چندین استخر آب شیرین مختلف , دو رستوران و سه کافه در محوطه های داخلی و خارجی هتل , زمین تنیس و پارک ساحلی اشاره نمود . همچنین فضای سبز هتل دارای مسیرهای پیاده روی فوق العاده زیبا است . و همچنین در آخر , این هتل به پیست دوچرخه جزیره بسیار نزدیک است و شما می توانید با کمی پیاده روی به پیست برسید .
مسافت تا شهر زیرزمینی کاریز 11 کیلومتر و 585 متر 15 دقیقه با اتومبیل
مسافت تا شهر باستانی حریره 12 کیلومتر و 390 متر 17 دقیقه با ماشین
مسافت تا کشتی یونانی 18 کیلومتر و 137 متر 23 دقیقه با اتومبیل
مسافت تا پارک دلفینها 4 کیلومتر و 732 متر 10 دقیقه با اتومبیل
مسافت تا باغ پرنده ها 4 کیلومتر و 780 متر 11 دقیقه با ماشین
مسافت تا بازار پردیس یک 4 کیلومتر و 142 متر 7 دقیقه با اتومبیل
مسافت تا بازار پردیس2 4 کیلومتر و 75 متر 7 دقیقه با ماشین

Related posts

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا‌ در سال 2021 همچنان امکان پذیر نیست

سفر به استرالیا هنوز امکان پذیر نیست کشور استرالیا با وجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خویش را در سال ۲۰۲۱ به‌ طور کامل به روی مسافران بین‌ المللی بازگشایی نماید . مرزهای کشور استرالیا از مارس ۲۰۲۰ ( میانه...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور 2021

اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود گئورجیا ونکوور که در سال...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید