هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش در واقع او‌لین هتل در ایران است که به سبک هتلهای لنگرگاهی تاسیس شده است . فضای بیرونی این هتل از فضای داخلی آن بیشتر خودنمایی می نماید . طراحی داخلی و تجهیزات اتاقها شاید در نگاه نخستین ساده به نظر رسد و تفاوت زیادی با سایر هتل های پنج ستاره داشته باشد . اما فضای بیرونی این هتل از جمله فضای سبز و پارک ساحلی این هتل قسمتی از ویژگی هایی است که کمتر مانند آن را میتوانید پیدا فرمایید . مارینا هتل یا مارینا پارک به هتل هایی گفته می شود که لنگرگاهی برای قایق های تفریحی است و در آن پارک های آبی و یا ورزش های آبی موجود است . شما می توانید از تجهیزات محیط بیرونی این هتل حتی در در صورتی که در این هتل اقامت ندارید استفاده فرمایید . اما دلیل اصلی انتخاب این هتل میتواند چشم انداز رویایی خلیج فارس از پشت پنجره های آن باشد . این هتل که در شمال شرقی جزیره کیش واقع شده‌است از مرکز جزیره فاصله دارد اما نزدیکی آن به ساحل و دریا باعث شده تا اقامتی لذت بخش و آرام را ارائه نماید . البته نگران مشکل مسافت از مرکز جزیره نباشید . این هتل تسهیلات مناسبی جهت اجاره ماشین دارد که می‌تواند این مشکل را برطرف نماید .

اتاق های هتل

اتاقها و سوئیت های این هتل در چند مدل عرضه می شود . از جمله استاندارد , توئین , دبل و دولوکس . حتما در هنگام گزینش این هتل نمای اتاق خویش را در نظر بگیرید . از جمله تجهیزات این هتل می توان به داشتن چندین استخر آب شیرین مختلف , دو رستوران و سه کافه در محوطه های داخلی و خارجی هتل , زمین تنیس و پارک ساحلی اشاره نمود . همچنین فضای سبز هتل دارای مسیرهای پیاده روی فوق العاده زیبا است . و همچنین در آخر , این هتل به پیست دوچرخه جزیره بسیار نزدیک است و شما می توانید با کمی پیاده روی به پیست برسید .
مسافت تا شهر زیرزمینی کاریز 11 کیلومتر و 585 متر 15 دقیقه با اتومبیل
مسافت تا شهر باستانی حریره 12 کیلومتر و 390 متر 17 دقیقه با ماشین
مسافت تا کشتی یونانی 18 کیلومتر و 137 متر 23 دقیقه با اتومبیل
مسافت تا پارک دلفینها 4 کیلومتر و 732 متر 10 دقیقه با اتومبیل
مسافت تا باغ پرنده ها 4 کیلومتر و 780 متر 11 دقیقه با ماشین
مسافت تا بازار پردیس یک 4 کیلومتر و 142 متر 7 دقیقه با اتومبیل
مسافت تا بازار پردیس2 4 کیلومتر و 75 متر 7 دقیقه با ماشین

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید