به این مطلب امتیاز دهید

هتل شایگان کیش

اگر قصد خرید از بازارهای کیش را دارید و یا این که میخواهید در اطراف اماکن تفریحی جزیره اقامت داشته باشید به هتل شایگان بروید . هتل ۵ ستاره شایگان اقامتگاهی خوشگل و مجلل است که در نوار سیاحتی جزیره کیش جای دارد . معماری دیدنی این اقامتگاه سبب ساز شده عمده اتاق ها از منظره نیلگون خلیج عجم برخوردار باشد . این شرکت با داشتن کلوپ بازی منحصر خردسال ها گزینش قابل قبولی برای خانواده ها است .

تجهیزات هتل

از تجهیزات مختلفی هتل شایگان رستوران دریایی شانی است که با گشت دریایی به همراه آوا زنده لحظات نابی را برای مسافران خوی می نماید . این هتل نیز چنین دارنده رستورانی سنتی در گلشن است و کافه ایوان دریا که با نمای زیبایی از کنار دریا از مالامال طرفدارترین تجهیزات این هتل است . کلوپ سالم مجهز به تسهیلاتی دوچندان , ادغام یافته از سونا , جکوزی و . . . است . حالت مکانی ممتاز هتل شایگان قابلیت و امکان مشاهده از جذابیت هایی زیرا اسکله تفریحی , بوستان مرجان ها و بوستان دلفین ها را برای مسافران میسر ساخته است .

Related posts

بهترین هتل های استانبول

معرفی بهترین هتل های استانبول

۴.۵/۵ - (۱۱ امتیاز) استانبول بزرگترین شهر ترکیه و جهان است که برای هرگردشگری محبوب است و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر میکنند که پیشینه هر سفر گزینش و رزرو هتل مطلوب است...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور ۲۰۲۱

به این مطلب امتیاز دهید اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود...

مشاهده مطلب

نظر دهید

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید