هتل شایگان کیش

اگر قصد خرید از بازارهای کیش را دارید و یا این که میخواهید در اطراف اماکن تفریحی جزیره اقامت داشته باشید به هتل شایگان بروید . هتل 5 ستاره شایگان اقامتگاهی خوشگل و مجلل است که در نوار سیاحتی جزیره کیش جای دارد . معماری دیدنی این اقامتگاه سبب ساز شده عمده اتاق ها از منظره نیلگون خلیج عجم برخوردار باشد . این شرکت با داشتن کلوپ بازی منحصر خردسال ها گزینش قابل قبولی برای خانواده ها است .

تجهیزات هتل

از تجهیزات مختلفی هتل شایگان رستوران دریایی شانی است که با گشت دریایی به همراه آوا زنده لحظات نابی را برای مسافران خوی می نماید . این هتل نیز چنین دارنده رستورانی سنتی در گلشن است و کافه ایوان دریا که با نمای زیبایی از کنار دریا از مالامال طرفدارترین تجهیزات این هتل است . کلوپ سالم مجهز به تسهیلاتی دوچندان , ادغام یافته از سونا , جکوزی و . . . است . حالت مکانی ممتاز هتل شایگان قابلیت و امکان مشاهده از جذابیت هایی زیرا اسکله تفریحی , بوستان مرجان ها و بوستان دلفین ها را برای مسافران میسر ساخته است .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید