هتل شایگان کیش

اگر قصد خرید از بازارهای کیش را دارید و یا این که میخواهید در اطراف اماکن تفریحی جزیره اقامت داشته باشید به هتل شایگان بروید . هتل 5 ستاره شایگان اقامتگاهی خوشگل و مجلل است که در نوار سیاحتی جزیره کیش جای دارد . معماری دیدنی این اقامتگاه سبب ساز شده عمده اتاق ها از منظره نیلگون خلیج عجم برخوردار باشد . این شرکت با داشتن کلوپ بازی منحصر خردسال ها گزینش قابل قبولی برای خانواده ها است .

تجهیزات هتل

از تجهیزات مختلفی هتل شایگان رستوران دریایی شانی است که با گشت دریایی به همراه آوا زنده لحظات نابی را برای مسافران خوی می نماید . این هتل نیز چنین دارنده رستورانی سنتی در گلشن است و کافه ایوان دریا که با نمای زیبایی از کنار دریا از مالامال طرفدارترین تجهیزات این هتل است . کلوپ سالم مجهز به تسهیلاتی دوچندان , ادغام یافته از سونا , جکوزی و . . . است . حالت مکانی ممتاز هتل شایگان قابلیت و امکان مشاهده از جذابیت هایی زیرا اسکله تفریحی , بوستان مرجان ها و بوستان دلفین ها را برای مسافران میسر ساخته است .

Related posts

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا‌ در سال 2021 همچنان امکان پذیر نیست

سفر به استرالیا هنوز امکان پذیر نیست کشور استرالیا با وجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خویش را در سال ۲۰۲۱ به‌ طور کامل به روی مسافران بین‌ المللی بازگشایی نماید . مرزهای کشور استرالیا از مارس ۲۰۲۰ ( میانه...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور 2021

اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود گئورجیا ونکوور که در سال...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید