هتل شایان کیش از مجموعه هتل‌های پارس است . یا به عبارتی هتل هایی که هر مسافر کیش جستوجو می نماید . موقعیتی ایده آل و تجهیزات و خدماتی فوق العاده . هتل شایان در ساحل در چندین قدمی دریا و در حوالی بزرگ‌ترین اسکله تفریحی کیش جای‌دارد و به وسیله یکسری مرکز خرید بزرگ نظیر بازار زیتون , مرکز تجاری کیش و بازار بین المللی ونوس مشرف شده ; براین اساس برای تفریح به کیش بروید و یا این که برای خرید فرقی نمیکند . زیرا از این هتل در حوالی دریا می باشید و نیز می توانید از دریا و زیبایی‌هایش لذت ببرید و نیز براحتی به مراکز خرید بروید .

هتل شایان

هتل شایان کیش

همه ی چیزهای عالی را دارد. اتاق‌های لوکس, منظره خوب , تجهیزات همگانی متفاوتی , رستوران‌های مخصوص و تجهیزات تفریحی عالی . در هتل شایان کیش می توانید در واحدهای اقامتی متنوع استراحت نمائید . نظیر اتاق‌های دو و یا این که سه تخته و دوبلکس چهار تخته که همگی منظره‌ای زیبا  رو به جنگل و یا رو به دریا دارا هستند . هم چنین می توانید سوئیت‌های ساحلی یا این که کابانا را انتخاب نمائید که در محوطه بیرونی قرار گرفته‌اند و به صورت دو و سه تخته می باشند . جدا از این هتل شایان کیش دارنده ویلاهایی هم است که با همگی تجهیزات کنار حاشیه دریا قرار دارا هستند .

رزرو این ویلاها با منظره بی سابقه دریا از یاد انگیزترین اقامت‌ها برای شما خواهد بود .  از حیث داشتن تجهیزات پذیرایی از جمله هتل‌های کم مانند است . این هتل یکسری رستوران و کافی شاپ دارد که همگی با لذیذترین غذاها شایسته ترین پذیرایی را از شما میکنند . نظیر رستوران سنتی گلشن فردوس هتل شایان که در فضای گشوده قرار گرفته و یا این که رستوران شمبلیر و هم رستوران فرانسوی هتل که با غذاهای متعدد به استقبال شما می آید . کافی شاپ هتل با اشکال نوشیدنی‌های گرم و سرد در لابی واقع شده که برای جلسات رسمی و یا این که گپ‌های صمیمانه خویش میتوانید روی این مکان حساب نمایید .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید