هتل زمرد مشهد

هتل زمرد مشهد مقدس هتلی کهن و در حدود بقاع مطهر رضوی است . که با 5 دقیقه پیاده روی میتوانید به بقعه برسید . هتل در سال ۱۳۷۷ در راءس شهر بهره‌برداری و به افتتاح رسید و در سالیان اخیر مورد گشوده سازی دوباره قرار گرفت .

این هتل اپارتمان دارنده 6 طبقه شامل 88 باب آپارتمان و سوئیت است . در بخش اعظمی از قسمت های معماری هتل زمرد , المان های عربی به فعالیت رفته است و از پباده سازی اهل ایران عربی مصرف شده شده‌است که وجود این المانهای عربی و فرم های معماری اهل ایران این موسسه را مختلفی بوجود می‌آورد .

هتل آپارتمان زمرد مشهد
قبول و رزرو کردن
آشنا به گویش های
انگلیسی
سا‌عتها کاری
ساعت تحويل اتاق 14 , ساعت تخلیه اتاق 12
نرخ ها برای دعوت شدگان فرنگی
متعدد است
توضیحات بیشتر
برابر تعرفه اداره میراث فرهنگی , صنایع دستی و گردشگری اشخاص کمتر از 2 سال از پرداخت هر نوع هزینه معاف هستند, اشخاص 2 الی 6 سال خردسال محسوب شده و بها نفر بیش تر برای کودکان نیم بهاء و برای اشخاص بالای 6 سال بطورکامل محاسبه خواهد شد .
هتل آپارتمان زمرد شهر مشهد از هتل آپرتمان های یک ستاره نزدیک حرم امام رضا ( ع ) مشهد مقدس است . این هتل آپارتمان که در سال 1377 بهره برداری شده‌است 88 اتاق دارد.

شما با اقامت در این هتل می‌توانید از جاذبه های مشهور مشهد از جمله آرامگاه کهن  مالاندوز دیدن نمائید . هتل آپارتمان زمرد شهر مشهد با دارا بودن کارکنان زبده و آموزش دیده به همراه تجهیزات کامل رفاهی آماده سرویس رسانی به مهمانان گرامی هست .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید