“هتل درویشی” ، تجربه ی اقامتی لوکس در مشهد

هتل مجلل درویشی

“هتل درویشی” از لاکچری ترین و امروزی ترین هتلهای کشور‌ایران است که در شهر مشهد واقع شده‌است . ساختمان 20 طبقه هتل کاملا شیشه ایست و یکی‌از بلندترین ساختمان های اقامتی در مشهد است که سال 90 بهره برداری شده‌است . هتل درویشی 223 اتاق دارد که در تیپ های متفاوتی مانند استاندارد , کوئین , امپریال و رویال ملل تقسیم بندی می گردند .

هتل مجلل درویشی/هتل می

اتاق های هتل

اتاق های رویال ملل هر کدامشان به سبک و سیاق معماری و آثار باستانی متفاوتی مانند ‌ایران باستان , مصر , ‌ایران اسلام , هند , عرب , روم , چین , پرزیدنتال , اسپا و آینده پباده سازی گردیده اند . هتل مجلل درویشی مانند یک شهر کوچک است که تمام تجهیزات عالی را دارد. از اتاق‌های متنوع و سالن‌های پذیرایی گوناگون گرفته تا تجهیزات تفریحی و مراکز خرید . اتاق‌های مجلل درویشی هرگونه رویای شما‌را از اقامت به حقیقت تبدیل مینماید . در دکوراسیون اتاق‌های رویال سبک‌هایی از ملل گوناگون به کار رفته است که رویای اقامت شمارا در بیرون از مرزهای  ایران محقق می‌نماید . این سوئیت ها شامل  دوبلکس مصر , عرب , هند , ‌ایران باستان و اسلام , چین و نیز پنت هاوس روم است .

نورپردازی و محیطی دلنشین هتل مجلل درویشی

اتاق های ویژه “هتل درویشی”

اتاق‌های ویژه اقامتی  به صورت اتاق‌های توئین , سوئیت امپریال است . این واحدها با تمامی تجهیزات رفاهی کاملاً مجهز محیطی سرشار از آرامش را برای شما به وجود آورده است .

اتاق‌های استاندارد گونه دیگری از واحدهای اقامتی هتل مجلل درویشی است . این اتاق‌ها با ترکیبی از رنگ و حس فصل‌ها , محیطی صمیمی و دلپذیر برای اقامت میباشند . سالن آئینه نیز با گنجایش 300 تا 400 نفره برگزار کننده همایشها و مهمانی های مجلل است . از تجهیزات دیگر هتل می توان به باشگاه ورزشی آبی  آن شامل استخر و سونا و جکوزی اشاره نمود . سرویس اسپا هتل درویشی نیز از جمله سرویس ها متفاوت این هتل است که در شهر مشهد مشابهی ندارد .

Related posts

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا‌ در سال 2021 همچنان امکان پذیر نیست

سفر به استرالیا هنوز امکان پذیر نیست کشور استرالیا با وجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خویش را در سال ۲۰۲۱ به‌ طور کامل به روی مسافران بین‌ المللی بازگشایی نماید . مرزهای کشور استرالیا از مارس ۲۰۲۰ ( میانه...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور 2021

اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود گئورجیا ونکوور که در سال...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید