“هتل درویشی” ، تجربه ی اقامتی لوکس در مشهد

هتل مجلل درویشی

“هتل درویشی” از لاکچری ترین و امروزی ترین هتلهای کشور‌ایران است که در شهر مشهد واقع شده‌است . ساختمان 20 طبقه هتل کاملا شیشه ایست و یکی‌از بلندترین ساختمان های اقامتی در مشهد است که سال 90 بهره برداری شده‌است . هتل درویشی 223 اتاق دارد که در تیپ های متفاوتی مانند استاندارد , کوئین , امپریال و رویال ملل تقسیم بندی می گردند .

هتل مجلل درویشی/هتل می

اتاق های هتل

اتاق های رویال ملل هر کدامشان به سبک و سیاق معماری و آثار باستانی متفاوتی مانند ‌ایران باستان , مصر , ‌ایران اسلام , هند , عرب , روم , چین , پرزیدنتال , اسپا و آینده پباده سازی گردیده اند . هتل مجلل درویشی مانند یک شهر کوچک است که تمام تجهیزات عالی را دارد. از اتاق‌های متنوع و سالن‌های پذیرایی گوناگون گرفته تا تجهیزات تفریحی و مراکز خرید . اتاق‌های مجلل درویشی هرگونه رویای شما‌را از اقامت به حقیقت تبدیل مینماید . در دکوراسیون اتاق‌های رویال سبک‌هایی از ملل گوناگون به کار رفته است که رویای اقامت شمارا در بیرون از مرزهای  ایران محقق می‌نماید . این سوئیت ها شامل  دوبلکس مصر , عرب , هند , ‌ایران باستان و اسلام , چین و نیز پنت هاوس روم است .

نورپردازی و محیطی دلنشین هتل مجلل درویشی

اتاق های ویژه “هتل درویشی”

اتاق‌های ویژه اقامتی  به صورت اتاق‌های توئین , سوئیت امپریال است . این واحدها با تمامی تجهیزات رفاهی کاملاً مجهز محیطی سرشار از آرامش را برای شما به وجود آورده است .

اتاق‌های استاندارد گونه دیگری از واحدهای اقامتی هتل مجلل درویشی است . این اتاق‌ها با ترکیبی از رنگ و حس فصل‌ها , محیطی صمیمی و دلپذیر برای اقامت میباشند . سالن آئینه نیز با گنجایش 300 تا 400 نفره برگزار کننده همایشها و مهمانی های مجلل است . از تجهیزات دیگر هتل می توان به باشگاه ورزشی آبی  آن شامل استخر و سونا و جکوزی اشاره نمود . سرویس اسپا هتل درویشی نیز از جمله سرویس ها متفاوت این هتل است که در شهر مشهد مشابهی ندارد .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید