هتل بین المللی قصر مشهد

هتل  بین المللی قصر شهر مشهد که در مسافتی 800 متری از بقعه مطهر واقع شده‌است با ساختمان جالب و نور پردازی فوق العاده آن چشم ها را به خویش خیره می‌نماید . طراحی  داخلی هتل نیز نظیر خارج آن باشکوه وحیرت آور است . هتل بین المللی قصر 219 باب اتاق مطابق با  استانداردهای بین المللی دارد که چند  عدد از آن‌ها آپارتمان , سوئیت و کانکت است .

هتل بین المللی قصر مشهد

واحد های اقامتی

واحدهای اقامتی هتل به صورت اتاق‌های دبل قاجار , دبل هخامنش , کانکت و سینگل , دوبل رویال مجلل است . همچنین سوئیت هایی با طراحی امروزی و کلاسیک و دوچندان شیک که در معماری‌اش ترکیبی از سبک‌های امروزی و کلاسیک به کار رفته است . این اتاق به همراه سوئیت لوکس و پرنسس روم در طبقه پایانی قرار گرفته وچشم اندازی بدیع از گنبد امام رضا را به مهمانانش هدیه می کند . تمام این واحدهای اقامتی به بهترین سرویس ها و عالی‌ترین کیفیت مجهز می باشند . هتل بین المللی قصر شهر مشهد برای ذائقه های گوناگون رستوران هایی نظیر رستوران مهم قصر , رستوران سنتی , رستوران دریایی گلایل , رستوران مرسده , رستوران خارجی ملودی , لانژبار عصرانه دارد . بارناشتایی این هتل نیز از جمله شایسته ترین بار های ناشتایی هتل های شهر مشهد مقدس و چه بسا می توان گفت  ایران است .

امکانات هتل

هتل بین المللی قصر

هزینه اقامت کودکان زیر 2 سال در هتل قصر مشهد رایگان و 2 تا 6 سال بصورت نیم بها می‌باشد . همینطور این هتل دارای آژانس مسافرتی است که تورهای زیارتی و سیاحتی داخل شهری و برون شهری را به میهمان ها ارائه میدهد . همینطور این هتل دارای کلینیک تخصصی پوست و ناخن بوده و برای کسانی که‌این هتل را برای اقامت برگزیده اند , تورهای آبی شامل استخر , سونا , جکوزی , رستوران کنار استخر و یادگرفتن شنا به وسیله مربیان خبره تدارک دیده است .

– رزرو نهایی و قطعی این هتل صرفا بعداز پرداخت هزینه امکان پذیر است و تمامی میهمانان موظفند پس از ثبت رزرو خویش و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند . در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد .
– مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل , قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات , عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت , هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمیکند .
– کلیه روند رزرو هتل در‌این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست . همینطور تمدید اقامت و یا این که کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است . در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید