هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

هتل بین المللی کیش

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم می شود. با ما در معرفی کلی هتل بین المللی کیش همراه باشید.

اتاق خواب

هتل بین‌ المللی کیش

امکانات هتل بین‌ المللی کیش

می دانید چه زمانی می توانید مطمئن باشید که هتل بین‌ المللی کیش انتخاب مناسبی برای سفر است؟ زمانی که بیدار شدن با طنین امواج دریا رویای شما باشد درست همان موقعی که به دنبال چشم انداز دریا هستید و یا زمانی که تنها می خواهید شن های طلایی کف پایتان را لمس کند. با توجه به همه این دلایل شما می توانید هتل بین‌ المللی کیش را در لیست خود قرار دهید.

تاسیس این هتل پنج ستاره به سال 1396 یعنی سه سال پیش باز می گردد. خوب است بدانید که این هتل در منطقه ای زیبا واقع شده و مجهز به چهارده طبقه می باشد. یکی از نکات جالب توجه بودن هتل بین‌ المللی کیش این است که بزرگترین هتل کیش است.

اتاق‌ های هتل بین المللی کیش

به هیچ عنوان مهم نیست به چه دلیل و قصدی به کیش می روید. هیچ اهمیتی ندارد برای چه کاری این هتل را انتخاب می کنید. هتل بین‌ المللی کیش از آن دسته هتل های پنج ستاره ای است که آماده ارائه خدمت به شما در هر نوع سبکی است. این هتل 5ستاره به انواع اتاق های در اتاق‌های تک نفره، دو نفره، سه نفره، کانکت مجهز بوده و آماده ارائه کامل ترین امکانات به مسافران و مهمانان خود است. امکانات و آپشن هایی نظیر سیستم‌های خنک کننده مجهز، تخت خواب‌های نرم، تلوزیون‌های مجهز به شبکه‌های ماهواره‌ای و مینی بار  تا مبلمان راحتی داخل اتاق، میز آرایش، کمد، صندوق امانات تا حمام و سرویس‌های بهداشتی‌ تمیز.

رستوران‌ های هتل بین المللی کیش

زمانی که به این هتل پنج ستاره می روید و قصد اقامت کردن دارید می توانید لذت تجربه بهترین غذا های دریایی را در رستوران مجهز هتل داشته باشید. علاوه بر همه این ها نباید تنوع غذایی این رستوران در منوی فرنگی و ایرانی فراموش کرد. نکته مثبت دیگری که در مورد این رستوران حائز اهمیت است سرو وعده صبحانه در سالنی جداگانه است.

استفاده از روم سرویس هتل ها در ستاسر دنیا بسیار مرسوم بوده و جزو بهترین خدمات یک مجموعه تلقی می شود. در هتل بین المللی نیز اتفاق رخ می دهد. به گونه ای که اگر هوس صرف وعده غذایی خود با چشم انداز دریا را داشتید می توانید از روم سرویس درخواست سرو در اتاق کنید.

 

Related posts

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا‌ در سال 2021 همچنان امکان پذیر نیست

سفر به استرالیا هنوز امکان پذیر نیست کشور استرالیا با وجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خویش را در سال ۲۰۲۱ به‌ طور کامل به روی مسافران بین‌ المللی بازگشایی نماید . مرزهای کشور استرالیا از مارس ۲۰۲۰ ( میانه...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور 2021

اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود گئورجیا ونکوور که در سال...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید