هتل بوستان سرعین

هتل بوستان سرعین

هتل بوستان سرعین

هتل بوستان سرعین  تنها هتل 3 ستاره می باشد که هتل بوستان است . این هتل دارنده گواهی استاندارد سازی از عامل چهارم تطبیق و اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی استان اردبیل است . هتل بوستان سرعین دارنده موقعیت مکانی خوبی است به گونه‌ای که در نزدیکی آبگرم‌های معدنی شهر قرار گرفته . از لابی تمیز و زیبای هتل که پا خارج میگذارید یک طرفتان مجتمع آب‌درمانی سبلان و در سمت دیگر خویش درختان لونا پارک را میبینید . شما به راحتی میتوانید به آسانی به آبگرم‌های معدنی برسید و در زمان کوتاهی به محل اقامت خود برای استراحت برگردید .

هتل بوستان سرعین

اتاق های هتل

 

شما در هتل بوستان در اتاق‌های دو تا 4 تخته و سوئیت‌های یک خوابه اقامت میکنید که کلیه امکانات رفاهی را دارند و اقامت خوبی را برایتان رقم میزند . هتل بوستان علاوه بر موقعیت خوب امکانات مناسبی هم دارد . مانند امکانات پذیرایی که شامل رستورانی با غذاهای ایرانی , محلی و خارجی و کافی شاپی با انواع نوشیدنی‌ها میشود . علاوه بر این هتل بوستان یک کافی شاپ سنتی نیز دارد که در آنجا در فضای سبزی زیبا در زیر آلاچیق‌های سنتی لحظات خوبی را سپری می کنید و با انواع چایی و قهوه پذیرایی میشوید . اگر قصد خرید داشته باشید میتوانید به فروشگاه هتل بوستان بروید و از عسل‌های ناب سرعین بخرید و درصورتی که اهل ورزش باشید میتوانید در اتاق ورزش هتل بوستان برنامه ورزشی روزمره تان را دنبال نمائید .

این هتل یکی از بهترین هتلهای سرعین است و به عنوان تنها هتل سه ستاره شهر توریستی سرعین در سال ۱۳۸۹ افتتاح گردید. هتل بوستان مفتخر است در سال ۱۳۹۴ به عنوان اولین و تنها هتل سه ستاره ممتاز گواهی استاندارد سازی را از عامل چهارم تطبیق و اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی استان اردبیل اخذ نمایید.

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید