هتل باباطاهر تهران

هتل باباطاهر تهران از هتل های دیرین تهران که در سال 1346 ایجاد شده است و در سال 1393 مورد مرمت قرار گرفت و در حال حاضر با تجهیزات رفاهی مدرن آماده پذیرایی از گردشگران فرنگی و مسافران ایرانی میباشد . با دقت به این‌که هتل در مکان قابل قبولی جای دارد  امکان دسترسی پرسرعت و سهل وآسان به خیابان های کلیدی و اساسی تهران را آماده می‌کند . دانشگاه امیرکبیر تهران و سفارت انگلیس و روسیه و سالن رودکی درفاصله بسیار کمی از هتل قرار دارند . و همینطور پارک لاله که در فاصله نزدیکی از هتل واقع است که می‌توانید اوقاتی را برای قدم زدن  و استراحت اختصاص دهید .
تالار خلیج فارس, تالار آمفی تئاتر و رستوران سنتی هتل با اجرای موسیقی زنده و حمام ترک از تجهیزات عالی و ماندگار این هتل است .

هتل بابا طاهر تهران

 معرفی هتل

هتل سه ستاره باباطاهر ( مرمر کهن ) یکی از هتل‌های پیش کسوت تهران است . این هتل  پس از سال ها هتلداری و ارائه تجهیزات و سرویس ها مناسب توانسته در کلیه طول سال میزبان بخش اعظمی از مسافران و گردشگران باشد . هتل باباطاهر اخیراً مورد باز سازی قرارگرفته و با کامل شدن تجهیزات و سرویس های خویش سعی بر جلب رضایت بیشتر میهمان ها خویش است . سرویس ها و تجهیزات هتل باباطاهر تهران از تجهیزات و سرویس ها هتل باباطاهر می‌توان به رستوران در محیطی آهسته و دل‌نشین و طبخ اشکال غذاهای لذیذ , کافی‌شاپ در محیطی خنده رو و صمیمی و سرو اشکال دسر و نوشیدنی‌های گرم و سرد , لابی , وب , سرویس ها خانه‌داری و . . . اشاره نمود .

جاذبه‌های هتل باباطاهر تهران

از جذابیت‌های هتل باباطاهر تهران می‌توان از تجهیزات و سرویس ها بسیار مناسب , کارکنان متبحر و با سابقه , وضعیت مکانی دوچندان مطلوب هتل , دسترسی راحت به اکثریت از مراکزاصلی اداری و تجاری , بوستان لویزان و . . . اسم موفقیت .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید