هتل پنج ستاره پارس ایل گلی ( ائل گلی ) یکی از  زیبا ترین هتل های تبریز است که در سال 1380 بهره‌برداری شد . نمای این هتل کاملا شیشه ای است و از آنجایی که در منطقه ای مرتفع واقع شده‌است شما نمایی بینظیر از شهر تبریز را نظاره خواهید کرد . نزدیکی به بوستان جنگلی عباس میرزا نیز سبب ساز شده تا هتل پارس ایل گلی ( ائل گلی ) هوایی فوق العاده مناسب داشته باشد .

در کنار پارک زیبای ائل گلی تبریز، ساختمانی 17 طبقه و مجلل با نام هتل پارس تبریز با امکانات و تجهیزات کامل آماده پذیرایی از میهمانان شهر تبریز است. برج اصلی هتل پارس تبریز دارای رستوران گردان نیز می باشد که نمایی زیبا از پارک ائل گلي و شهر تبریز را به نمایش می گذارد.

در طی سال‌های ۷۱ – ۱۳۷۰ شرکت مهندسین مشاور گروه ۴ طراحی هتل پارس ائل گلی تبریز را آغاز و عملیات اجرایی آن اوایل سال ۱۳۷۴ در زمینی به مساحت ۳۷۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۸۰۰۰ متر مربع شروع شد. پس از یک دوره شش ساله در شهریور ۱۳۸۰ ساختمان آن به پایان رسید ودر ۲۹ اسفند ۱۳۸۰ کار خود را با پذیرش مسافر آغاز کرد. برج اصلی هتل با ۱۷ طبقه و رستوران گردان می‌باشد.

هتل پارس ائل گلی تبریز/رزرو هتل های لوکس ایران

موقعیت مکانی هتل

این هتل دور از راس شهر و هیاهوی آن است و اقامتی آهسته را برای شما به همراه دارااست .  این هتل در 18 طبقه و 180 واحد تاسیس شده است . همگی اتاقها مجهز به تجهیزات استاندارد رفاهی و بهداشتی می‌باشند . همینطور رستوران گردان این هتل نیز معروفیت متعددی داراست و شما از آنجا می‌توانید به تماشای زیباییهای تبریز و اطراف آن بنشینید و لذت ببرید . جدا از رستوران گردان سه رستوران الماس , یاقوت و زمرد نیز درهتل موجود است که اشکال غذاهای اهل ایران و خارجی را عرضه می کنند .

Related posts

سفر به استرالیا

سفر به استرالیا‌ در سال 2021 همچنان امکان پذیر نیست

سفر به استرالیا هنوز امکان پذیر نیست کشور استرالیا با وجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خویش را در سال ۲۰۲۱ به‌ طور کامل به روی مسافران بین‌ المللی بازگشایی نماید . مرزهای کشور استرالیا از مارس ۲۰۲۰ ( میانه...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور 2021

اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود گئورجیا ونکوور که در سال...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید