هتل پنج ستاره پارس ایل گلی ( ائل گلی ) یکی از  زیبا ترین هتل های تبریز است که در سال 1380 بهره‌برداری شد . نمای این هتل کاملا شیشه ای است و از آنجایی که در منطقه ای مرتفع واقع شده‌است شما نمایی بینظیر از شهر تبریز را نظاره خواهید کرد . نزدیکی به بوستان جنگلی عباس میرزا نیز سبب ساز شده تا هتل پارس ایل گلی ( ائل گلی ) هوایی فوق العاده مناسب داشته باشد .

در کنار پارک زیبای ائل گلی تبریز، ساختمانی 17 طبقه و مجلل با نام هتل پارس تبریز با امکانات و تجهیزات کامل آماده پذیرایی از میهمانان شهر تبریز است. برج اصلی هتل پارس تبریز دارای رستوران گردان نیز می باشد که نمایی زیبا از پارک ائل گلي و شهر تبریز را به نمایش می گذارد.

در طی سال‌های ۷۱ – ۱۳۷۰ شرکت مهندسین مشاور گروه ۴ طراحی هتل پارس ائل گلی تبریز را آغاز و عملیات اجرایی آن اوایل سال ۱۳۷۴ در زمینی به مساحت ۳۷۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۸۰۰۰ متر مربع شروع شد. پس از یک دوره شش ساله در شهریور ۱۳۸۰ ساختمان آن به پایان رسید ودر ۲۹ اسفند ۱۳۸۰ کار خود را با پذیرش مسافر آغاز کرد. برج اصلی هتل با ۱۷ طبقه و رستوران گردان می‌باشد.

هتل پارس ائل گلی تبریز/رزرو هتل های لوکس ایران

موقعیت مکانی هتل

این هتل دور از راس شهر و هیاهوی آن است و اقامتی آهسته را برای شما به همراه دارااست .  این هتل در 18 طبقه و 180 واحد تاسیس شده است . همگی اتاقها مجهز به تجهیزات استاندارد رفاهی و بهداشتی می‌باشند . همینطور رستوران گردان این هتل نیز معروفیت متعددی داراست و شما از آنجا می‌توانید به تماشای زیباییهای تبریز و اطراف آن بنشینید و لذت ببرید . جدا از رستوران گردان سه رستوران الماس , یاقوت و زمرد نیز درهتل موجود است که اشکال غذاهای اهل ایران و خارجی را عرضه می کنند .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید