“هتل آزادی رامسر” میراثی از گذشتگان

“هتل آزادی رامسر” هتلی تاریخی است که بخش گذشته آن در سال 1312 به وسیله رضا خان و بخش جدیدتر آن بوسیله محمدرضا پهلوی در سال 1337 بهره‌برداری شد . هتل رامسر در فهرست ثبت آثار ملی قراردارد و حال زیر مجموعه از مجموعه هتل های پارسیان است . هتل سابق سبکی کلاسیک دارد اما هتل جدید سبک مدرن تری دارد.

هتل آزادی رامسر بین جنگل و دریا قرار گرفته است و واحدهای آن منظره رو به دریا یا این جنگل  دارند . 152 باب واحد اقامتی هتل رامسر به تجهیزات استاندارد رفاهی تجهیز شده‌است . از سایر تجهیزات هتل رامسر میتوان به اینترنت رایگان , زمین فوتبال و تنیس , بوستان کوکد, مجتمع آب درمانی و استخر روباز اشاره نمود .دو هتل با نام های هتل قدیم رامسر و هتل جدید رامسر قرار گرفته در بین دریا و جنگل در شهرستان سرسبز و ساحلی رامسر با امکانات کامل رفاهی نوید بخش اقامتی دلنشین و آرامش بخش برای شماست.

هتل آزادی رامسر

هتل جدید اکنون بطور کامل بازسازی شده و با ظاهری مدرن و لوکس در حال خدمت رسانی به مسافران است. با توجه به تخفیف خوبی که در این هتل داریم و کیفیت هتل بعد از بازسازی، هتل ازادی اکنون یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در رامسر است.

امکانات ورزشی هتل ازادی رامسر (هتل جدید رامسر) شامل زمین فوتبال، تنیس، بسکتبال، پارک کودک، استخر روباز و همچنین مجتمع آب درمانی هتل ازادی رامسر می باشد.

هزینه اقامت کودکان زیر 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه در هتل آزادي رامسر رایگان می باشد. همچنین استفاده از مجتمع آب درمانی برای مهمانان هتل با 50 درصد تخفیف میسر است. همچنین وعده صبحانه از خدمات رایگان هتل آزادي رامسر می باشد.

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید