هتل‌ هایی با تم‌ فیلم‌ های گوناگون در هر نقطه ای از جهان

هتل‌ هایی با تم‌ فیلم‌ های گوناگون
به این مطلب امتیاز دهید

محل ‌های فیلم برداری و محیط هایی که فیلم‌ ها در آن‌ فیلمبرداری و ضبط می ‌شوند برای اشخاصی که آن فیلم‌ ها را می بینند و طرفدار آن هستند حال و هوای متفاوتی دارد و خوب این اشخاص خیلی می خواهند این فضا ها و لوکیشن ها را از نزدیک ببینند و در آن حضور پیدا کنند و تا حد امکان از نزدیک ارتباط برقرار کنند. برای مثال پس از اینکه سینمایی «اژدها وارد می شود» در روستای چاهکوه قشم فیلم برداری شد، تعداد اشخاص خیلی بالاتری طرفدار تماشا و بازدید این جاذبه طبیعی فوق العاده شدند.  این موضوع به دو علت شکل می گیرد که یکی از آن ها متاثر از تبلیغات و احساس همدردی و همزاد پنداری با بازیگران آن ها و تجربه کردن و حس کردن موقعیت آن‌ها در فیلم و آن لحظه است و دلیل دیگر موضوع کنجکاوی تماشاگران و مخاطبان است. صنعت هتل‌داری نیز هوشمند عمل کرده و توانسته به نحو درستی از این موضوع بهره ببرد  و هتل‌ هایی با تم‌ فیلم‌ های گوناگون در هر جایی از این کره زمین بنا شده است که به گردشگر و مسافر حال و هوای خوب زندگی در محیط فیلم را القا می کند.با ما همراه باشید تا تعدادی از هتل‌ هایی با تم‌ فیلم‌ های گوناگون را معرفی کنیم.

هتل‌ هایی با تم‌ فیلم‌ های گوناگون : هری پاتر، Georgian House Hotel در لندن

پس از اکران قسمت اول مجموعه هری پاتر یعنی هری پاتر و سنگ جادو  در سال ۱۹۹۷ میشه گفت همه این احساس را داشتند تا داخل مدرسه سحر و جادوگری هاگوارتز شوند. اکنون که این امکان میسر نبود تا از مدرسه جادوگری از نزدیک دیدن کرد، هتل Georgian House واقع در لندن اتاق‌ هایی را برای اشخاصی که طرفدار پر و پا قرص هری پاتر و هاگوارتز بودند مهیا کرده است که در دنیای واقعی و حال امروز به مدرسه هاگوارتز دعوت می کند. هتل Georgian House در مرکز شهر لندن واقع شده است و به خیلی ازمحل ‌های فیلمبرداری نمادین و معروف فیلم هری پاتر مانند ایستگاه قطار ¾ ۹ نزدیک است و فاصله کمی دارد.

Georgian House Hotel

هتل‌ هایی با تم‌ فیلم‌ های گوناگون : هابیت‌ها، The hobbit house در مونتانا

مخاطبان دو آتیشه و پیگیر این مجموعه فیلم جادویی در همه جای دنیا عاشق و دلباخته زندگی کردن در آن خانه‌ های کوچک شدند و برای افرادی که این موقعیت را ندارند تا به نیوزلند بروند و از لوکیشن فیلم هابیت دیدن کنند می توانند به این هتل که در ایالات متحده با الهام گرفتن از فیلم‌ هابیت‌ ساخته و پرداخته شده بروند چرا که این اتفاق فرصتی خوب و بسیار جالب برای تجربه کردن همان موقعیت متفاوت و اسرار آمیز است. این به اصطلاح مسافر خانه که خانه ‌ها و لوکیشن فیلم هابیت را بازسازی کرده است بر روی تپه ‌ای در بخش شمال‌غرب مونتانا بنا شده است و خانه‌ های این مجموعه در ابعاد گوناگون روی این تپه پخش شده‌اند. اندازه برخی از خانه‌ها به ‌قدری کوچک و اعجاب انگیز است که چنانچه دقت نکنید و حواس پرتی به خرج دهید امکان دارد به زیر پا های شما له و لورده شوند. The hobbit house اسم هتلی است که همه ی این احساسات جالب را به شما القا می کند.

hobbit

هتل‌ هایی با تم‌ فیلم‌ های گوناگون : جیمز باند،seven Hotel در پاریس

چنانچه با تماشای سری فیلم ‌های جذاب جیمزباند عاشق و دلباخته کارکتر جذاب و خاص آن شدید و دلتان می خواست به جای او می بودید و همان اندازه خونسرد رفتار می کردید و با چهره ای کاملا خونسرد توطئه‌ها و برنامه ‌های جاسوسی را نقش بر آب می کرد، اکنون این توانایی را دارید تا در هتل «سون» پاریس در سوئیت جیمز باند مشهور اقامت کنید و خودتان را در کارکتر او تصور کنید. در این سوئیت کلیه نشانه ‌ها، لوازم و هر چیزی که شما را به یاد این کارکتر خونسرد بیندازد به طور خیلی حرفه‌ ای باز سازی شده است. اشخاصی که طرفدار پر و پا قرص فیلم و سریال هستند و به پاریس مسافرت می‌کنند، این امکان را دارند تا با یک تیر دو نشان را بزنند.

Related posts

بهترین هتل های استانبول

معرفی بهترین هتل های استانبول

۴.۵/۵ - (۱۱ امتیاز) استانبول بزرگترین شهر ترکیه و جهان است که برای هرگردشگری محبوب است و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر میکنند که پیشینه هر سفر گزینش و رزرو هتل مطلوب است...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور ۲۰۲۱

به این مطلب امتیاز دهید اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود...

مشاهده مطلب

نظر دهید

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید