محبوب ترین بوم گردی های ایران
به این مطلب امتیاز دهید

ایران پر است از اقامتگاه های محلی جذاب که آماده پذیرایی از مسافران هستند. اقامتگاه هایی با حال و هوای مخصوص به خود که خاطرات ماندگاری را به جای می گذارند. امروز در Hotelme محبوب ترین بوم گردی های ایران را بررسی می کنیم.

 

محبوب ترین بوم گردی های ایران

گیله بوم

در میان لیست محبوب ترین بوم گردی های ایران می توان به گیله بوم واقع در یکی از روستا های گیلان به نام قاسم آباد اشاره کرد. زمانی که به این دیار سفر می کنید گویی به کلی از دنیای امروز و همه جنجال هایش دور شده اید. آرامشی غیر قابل توصیف که تمام وجودتان را درگیر خود می کند. جالب است بدانید که داستان ساخت گیله بوم بر می گردد به به سه جوان خلاق که اصلی ترین تفریح آن ها سفر کردن بود. هدف آن ها به نمایش گذاشتن زیبایی های طبیعتی است که در قاسم آباد در جریان است.

اولین چیزی که هنگام تماشای گیله بوم به ذهنتان خطور می کند فضایی کاملا فانتزی به مانند فیلم های سینمایی است. طبیعتی که در این نقطه در جریان است درست به مانند همان فیلم هایی است بودن در آن ها آرزو هر کسی است. ظرفیت این بوم گردی ۱۷ نفر بوده که در دو طبقه تقسیم می شوند. شما می توانید آرامش بکر این بوم گردی را در اتاق زیر شیروانی تجربه کنید.

نارتیتی

از محبوب ترین بوم گردی ها می توان به اقامتگاه نارتیتی اشاره کرد که اسم آن ریشه در شکوفه های انار دارد. پیشینه این بوم گردی باز می گردد به یک زن و شوهر زرتشتی که تصمیم گرفتند خانه اجدادی خود را به لیست محبوب ترین بوم گردی های ایران اضافه کنند. موقعیت مکانی دقیق این بوم گردی در محله راحت آباد در تفت یزد است که تنها انرژی که به شما منتقل می کند آرامش سرشاری است که انتظارش را دارید.

زن و شوهر خلاق زرتشتی که بانی راه اندازی این بوم گردی هستند طبق برنامه ریزی مطمئنی کار خود را آغاز کردند و در این راه از کمک همسایه ها بسیار بهره بردند. شما می توانید زمانی که مجلسی در حال برگزاری باشد، چنانچه میزبان اصلی رضایت کامل داشته باشد در مراسم حضور پیدا کنید. اگر تنها مقداری پیشینه ای از خانه های کهن ایرانی در ذهنتان باشد با دیدن اتاق های این بوم گردی جذاب ذره ای تعجب نخواهید کرد. چرا که اصلا قرار نیست با تخت خواب مواجه شوید بلکه فقط لحاف و پتو های محلی است.

Related posts

۴ مقصد برای مسافرت در فصل تابستان

به این مطلب امتیاز دهید بهترین مقصدهای مسافرت تابستانی در ایران کجاست؟ از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری نمیتوان چشم پوشی کرد سراتاسر ایران شامل زیبایی هاست اما مسافرت در تابستان با آب و...

مشاهده مطلب
کویر مرنجاب و جذابیت ویژه آن

معرفی کویر مرنجاب، هرآنچه باید در مورد این کویر بدانید!

به این مطلب امتیاز دهید گذشته از این­ که راه­ های دسترسی و همینطور نکات مهم برای سفر به کویر مرنجاب را بازگو کنم بهتر است با کویر مرنجاب و جاذبه­ های آن آشنا شوید....

مشاهده مطلب

نظر دهید

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید