شیک ترین هتل های تهران | حال و هوای جذاب

شیک ترین هتل های تهران

در این مقاله لیستی از شیک ترین هتل های تهران را در اختیار شما بگذاریم. هتل هایی که علاوه بر امکانات خوبی که ارائه می دهند، حال و هوایی بی نظیر را در اختیار شما می گذارند. با ما همراه باشید.

شیک ترین هتل های تهران : هتل بلوط تهران

آیا دنبال هتلی با امکانات خوب هستید که در منطقه ای واقع شده باشد که آب و هوای خوبی را نیز در اختیارتان بگذارد؟ آیا دوست دارید به مناطقی مانند بهترین کاخ های تهران و بام تهران نزدیک باشید؟ ما هتل بلوط را به شما پیشنهاد می کنیم. این هتل علاوه بر حال و هوای جذابی که گفتیم، قابلیت ارائه بهترین خدمات را به مهمانان خود دارد. از رستوران جذاب آن تا پرسنل خوش برخورد آن که به خوبی تعلیم دیده اند.

شیک ترین هتل های تهران : هتل استقلال تهران

در گذشته هتل بسیار معروف هیلتون که اصلیتی آمریکایی دارد در تهران نیز شعبه ای داشت. این شعبه اکنون هتل استقلال نام دارد که یکی از بهترین مکان ها برای پذیرایی از مهمانان شما، به ویژه خارجی زبان ها است. این هتل فاصله اندکی با کوه های پایتخت و کاخ هایی چون نیاوران و سعد آباد دارد که نکات مثبتی محسوب می شوند.

هتل استقلال

شیک ترین هتل های تهران : هتل اسپیناس پالاس

به جرات می توان گفت در این هتل تلاقی زیبایی، حرفه ای بودن و کمال مدیریت را یکجا می توان تماشا کرد. هتلی که همیشه سعی بر آن داشته تا بهترین و به روز ترین امکانات را فراهم کند. امکانات این هتل یکی دو تا نیست که بخواهیم آن را برای شما تحت عنوان لیستی کوتاه فراهم کنیم، همین موضوع کافی است که هر آنچه از یک هتل لوکس می خواهید در اینجا فراهم است. از رستوران و کافه بی نظیر تا خدماتی که حتی فکر کردن به آنها حس خوبی را به شما القا می کند. آز آنجایی که اسپیناس در زمره هتل های لوکس قرار می گیرد، هزینه اقامت آن نیز تا ۳ میلیون تومان محاسبه می شود.

شیک ترین هتل های تهران : هتل هما تهران

هتل هما تهران در حوالی میدان ونک واقع شده است که نوید یک دسترسی آسان به جای جای پایتخت را می دهد. به دلیل امکانات عالی و حرفه ای هتل هما شما می توانید اقامتی مثال زدنی را در آن تجربه کنید. این هتل با امکاناتی که در اختیار مسافران خود می گذارد توانسته تا خود را در این لیست جای کند.

شیک ترین هتل های پایتخت : هتل برج سفید تهران

دروس منطقه ای با آب و هوای خوب است که افتخار پذیرایی از مسافران را در هتل برج سفید دارد. یکی از جذابیت های این هتل که همیشه مشتریان خود را به سمت آن جذب می کند، رستوران گردان آن است. امکانات برج سفید در زمره بهترین ها قرار می گیرد. هنگامی که در رستوران این هتل در حال نوش جان کردن غذایتان هستید، می توانید از چشم اندازی که از تهران به شما ارائه می کند بهترین لذت کامل را ببرید.

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید