سوالات متداول هنگام رزرو هتل خارجی | ۶ مورد

سوالات متداول هنگام رزرو هتل خارجی

به هنگامی یک مسافر قصد دارد برای اولین به خارج از کشور خود سفر کند و هتلی را برای اقامت خود رزرو کند، قطع به یقین سوالات بسیاری در ذهن او به وجود می آید. امروز در این مقاله سوالات متداول هنگام رزرو هتل خارجی کاربران مورد بررسی قرار می دهیم. با ما در این مقاله همراه باشید تا اطلاعات خود را با یکدیگر در میان بگذاریم. 

hotel

سوالات متداول هنگام رزرو هتل خارجی : ۱- چطور می‌توانم هتل خارجی را آنلاین رزرو کنم؟

زمانی که قصد رزرو هتلی خارجی را دارید فقط باید این نکته را بدانید که باید سامانه رزرواسیونی معتبر پیدا کرده و اقدام به رزرو کنید.

با بررسی موارد موجود در سامانه رزرو شروع به تصمیم گیری کنید و با بررسی امکانات هر یک تصمیم نهایی خود را بگیرید.

سوالات متداول هنگام رزرو هتل خارجی : ۲- آیا می‌توانم رزروم را لغو کنم؟

چنانچه در فاکتور رزرو شما هزینه ی در نظر گرفته شده برای کنسلی برابر صفر باشد، شما بی آنکه احتیاج باشد مبلغی را پرداخت کنید، این توانایی را دارید تا به راحتی رزرو خود را لغو کنید. تعیین هزینه کنسلی بر عهده عتل ها است و با مطالعه بخش قوانین کنسلی متوجه آن می شوید. چنانچه هتل مورد نظر شما ذکر کند که کنسلی رزرو امکان پذیر نیست، هیچگونه هزینه ای به شما تعلق نگرفته و مبلغی باز نخواهد گشت.

سوالات متداول هنگام رزرو هتل خارجی : ۳- چطور می‌توانم استرداد آنلاین داشته باشم؟

اینکه شما بتوانید پول خود را به صورت آنلاین باز پس گیرید آن هم زمانی که هتل مورد نظرتان قابلیت کنسل شدن را ندارد، موردی غیر قابل قبول و محال ممکن است. چنانچه در دفترچه قوانین هتل و بند های قرارداد موضوعی مبنی بر کنسلی و لغو ذکر شده بود، توانایی بازپس گیری به صورت آنلاین را دارید. با اینکار و کنسل کردن از طریق سامانه معبتر هزینه پرداختی شما کمتر از ۲۴ ساعت برایتان واریز می شود.

سوالات متداول هنگام رزرو هتل خارجی : ۴-برای چک‌این چه مدارکی باید تحویل دهیم؟

به هنگام چک این حتما باید  پاسپورت خود را با خود داشته باشید  و همچنین واچر را فراموش نکنید. در اینجا یک نکته است که احتیاجی به نسخه فیزیکی واچر نبوده و به همراه داشتن فایل واچر روی تلفن همراه کافی است. بسیاری از هتل ها از مسافران خارجی خود مبلغی تحت عنوان مالیات و پیش پرداخت می گیرند که در نتیجه این موضوع باید حتما مقداری پول نقد با خود داشته باشید.

سوالات متداول هنگام رزرو هتل خارجی : ۵- آیا می‌توانم تاریخ رزرو هتل خود را تغییر بدهم؟

جا به جایی و عوض کردن تاریخ رزرو کاملا طابع قوانین هتل مربوطه است، مسافران تنها زمانی این امکان را دارند تا تاریخ رزرو خود را به راحتی جا به جا کنند که در بند های قوانین هتلشان به آن اشاره شده باشد و توضیحاتی مبنی بر این موضوع در کار باشد. زمانی که قانونی مانند غیر قابل لغو و کنسلی وجود دارد مسافر می تواند تاریخ را نیز عوض کند.

سوالات پر تکرار هنگام رزرو هتل خارجی : ۶- در صورتی که زودتر از زمان اعلام شده به هتل برسیم، آیا می‌توانیم درخواست تحویل اتاق داشته باشیم؟

این مورد کاملا تابع قوانین هتل رزرو شده توسط مسافر بوده و انجام این کار کاملا منوط به اجازه هتل است. چنانچه در مواردی که شما زود تر از تایم رزرو خود رسیدید، در صورت اجازه هتل می توانید از اتاق خود استفاده کنید.

Related posts

قوانین هتل های ایران

قوانین هتل های ایران | بخش اول معرفی ۵مورد

رزرو هتل به صورت معمول یکی از نخستین کار هایی است که گردشگران پیش از هر سفری به فکر انجام آن می افتند؛ خیلی از گردشگران با قوانین هتل‌ها آشنایی کامل و درستی ندارد و...

مشاهده مطلب
بهداشت در هتل

بهداشت در هتل | نکات بهداشتی برای سلامت

چنانچه اهل مسافرت و گشت و گذار باشید، در جریان این نکته هستید که یکی از شرط های خوش گذشتن در سفر، سلامتی و حال خوب بدنی در طول روزهایی است که در سفر به...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید