رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران

رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران
به این مطلب امتیاز دهید

هتل اسپیناس پالاس یکی از لوکس ترین هتل های پنج ستاره تهران است که تعدادی از بهترین رستوران ها و کافه ها را در خود جای داده است. رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران همگی در پی ایجاد اوقاتی خوش و خاطراتی ماندگار برای مهمانان خود هستند.

با DOBEY همراه باشید تا رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران را با یکدیگر بررسی کنیم.

رستوران دیبا هتل اسپیناس پالاس

یکی از رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران که فضایی قدیمی و سنتی دارد رستوران دیبا است. رستوران دیبا این توانایی را دارد تا شما را مجذوب خود کند. جالب است بدانید برای آنکه رستوران دیبا یکی از رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران بتواند در القای فضای سنتی موفق عمل کند، از معماری با اصالت ایرانی بهره گرفته است. درست زمانی که وارد رستوران دیبا می شوید گویی با ماشین زمان در حال سفر هستید.

این سفر در زمان از جایی آغاز می شود که با ورود به این رستوران محو پنجره های رنگارنگ آن و نحوه گچ بری آن می شوید که هر هیک بیانگر گوشه ای از تاریخ است. مجلل بودن این مجموعه سرچشمه از تاریخ کهن و معماری سنتی ایران دارد که حال دل هر مهمانی را خوب می کند.

لازم به ذکر است که رستوران دیبا یکی از رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران واقع در طبقه همکف هتل است. شما به راحتی می توانید برای جشن ها و مراسم های خود روی رستوران دیبا حساب کنید. رستوران دیبا انتظار ماندگار کردن خاطرات شما را می کشد.

رستوران اسکای لانژ هتل اسپیناس پالاس

شاید باور این موضوع برای شما سخت باشد که یکی از رستوران های هتل اسپیناس پالاس تهران این توانایی را دارد که یکی از بهترین رستوران های تهران نیز باشد. اسکای لانژ اسپیناس تهران را به جرات می توان یکی از اصلی ترین و بهترین رستوران های تهران دانست. فضایی که برای این رستوران طراحی شده را می توان یکی از مجذوب کننده ترین فضا سازی های رستوران های تهران نام برد.

رستوران اسکای لانژ

تا به حال برای شما اتفاق افتاده که به هنگام مطالعه کتاب و یا در حال تماشای فیلم خاصی محو تصویر سازی از یک رستوران شده باشید؟ اسکای لانژ دقیقا قرار است شما را محو خود کند. رستوران اسکای لانژ اسپیناس پالاس تهران در طبقه آخر این مجموعه یعنی بیست و یکم واقع شده است. از همین آغاز کار این نوید را به شما می دهد که قرار است چند ساعتی را به دور از همه چیز باشید.

این آرامش و دوری از فضای شلوغ شهر تهران با چیزی جز منوی غذایی بی نظیر کامل نمی شود. این بلند بالا تنوع بسیاری از غذا های گوناگون با ملیت های گوناگون را در اختیارتان می گذارد. از شرق به غرب این کره خاکی  تکه ای در این منو به جای مانده است. با وجود این منوی گسترده، سراشپز مجموعه همیشه توانایی سورپرایز مهمانان خود را دارد.

رستوران لاتون هتل اسپیناس پالاس تهران

پس از رستوران بی نظیر اسکای لانژ شما را به یکی دیگر از رستوران های هتل اسپیناس پالاس معرفی می کنیم. رستوران فوق العاده لاتون با تم ایرانی و بین المللی خود در طبقه سوم این هتل پنج ستاره واقع شده است. یکی از اصلی ترین موضوعاتی که در مورد هر رستورانی به شدت صادق است نوع میز و صندلی آن است. مجموعه ای که می تواند آرامشی را حین میل غذا به شما القا کند. نقطه قوت رستوران لاتون از میز و صندلی آن آغاز می شود. هنرنمایی از رنگ و راحتی را می توانید حس کنید.

در قدم بعدی به راحتی متوجه نورگیر جذاب رستوران می شوید که با چشم اندازی بی نظیر کامل می شود. اصلی ترین نقطه قوت و توانایی رستوران لاتو یکی از رستوران های هتل اسپیناس پالاس در ارائه منوی صبحانه ای وسوسه انگیز است. صرف صبحانه در این رستوران می تواند به یکی از ماندگار ترین خاطرات شما مبدل شود.

کافی شاپ هتل اسپیناس پالاس تهران

کافی شاپ سان ست هتل اسپیناس پالاس تهران در لابی هتل واقع شده است. جالب است بدانید این کافه آماده پذیرایی از مهمانان بین ساعات ۷صبح الی ۳ بامداد می باشد. این یعنی همان چیزی کهعلاقه مندان به شب گردی های تهران به دنبال آن بودند.

Related posts

بهترین هتل های استانبول

معرفی بهترین هتل های استانبول

۴.۵/۵ - (۱۱ امتیاز) استانبول بزرگترین شهر ترکیه و جهان است که برای هرگردشگری محبوب است و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر میکنند که پیشینه هر سفر گزینش و رزرو هتل مطلوب است...

مشاهده مطلب
هتل روزوود گئورجیا ونکوور

معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور ۲۰۲۱

به این مطلب امتیاز دهید اگر میخواهید با هتل روزوود گئورجیا ونکوور بیشتر آشنا شوید با ما در Hotelme همراه باشید هتل روزوود گئورجیا ونکوور | Rosewood Georgia Vancouver Hotel هتل روزوود...

مشاهده مطلب

نظر دهید

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید