هتل های all و uall
به این مطلب امتیاز دهید

خدمات متفاوت در هتل های  all و uall

در این مقاله در خصوص تفاوت هتل های all و uall برای شما می گوییم. توضیح می دهیم که هتل uall چیست و چه خدماتی دارد و راجع به خدمات و امکانات هتل all همچنین اطلاعاتی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

هتل

تفاوت هتل های all با uall

(All) خلاصه شده عبارت (All Inclusive) است. در این هتل‌ها صبحانه، ناهار، شام، عصرانه و نوشیدنی محلی تولید کشور مقصد برای مسافر سرو می‌شود و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی این توانایی را دارید که هر مقداری که خواستید از آنها استفاده کنید. از ساعت های اولیه صبح تا ساعت ۲۴:۰۰ سرو غذا و نوشیدنی به صورت رایگان است؛ ولی بعد از این ساعت، بهره گیری از همه آن ها در صورت پرداخت هزینه لازم امکان پذیر می شود.

(UALL) خلاصه شده عبارت (Ultera All Inclusive) است. در این مدل صبحانه، ناهار، شام، عصرانه و نوشیدنی محلی و خارجی به صورت شبانه‌روزی و مجانی موجود است. این هتل‌ها بهترین انتخاب برای گردشگرانی است شب زنده‌داری را ترجیح می دهند و از آن لذت می برند زیرا که بدون هیچ گونه محدودیتی در زمان خدمات خود را در اختیار مسافران قرار می‌دهند.

نکته: در هر دو هتل های all و uall، سرویس‌دهی برنامه ویژه ای دارد؛ در بدو ورودتان برنامه‌ای در اختیار شما قرار داده می‌شود که در چه روزهایی می‌توانید از کدام یک از رستوران‌های مجموعه استفاده کنید.

به چه دلیل هتل های all و uall از محبوب بالایی برخوردار هستند؟

هتل های all و uall اصطلاحی است که برای مدل های به خصوصی از هتل استفاده می شود و اکثرا در زمان برنامه‌ریزی و رزرو هتل برای سفر به آنتالیا به گوش مسافران می‌خورد. این هتل‌ها خیال شما را از موضوعاتی مانند غذا و نوشیدنی و بعضی تفریحات آسوده می‌کنند و خدمات خیلی درخوری در اختیار شما قرار می‌دهند. با ماندن در این هتل‌ها از غذاها و نوشیدنی‌های مجانی بهره می برید و از محیط با شکوه و امکاناتی مثل استخر، باشگاه، ساحل اختصاصی، پارک آبی و… می توانید استفاده کنید. همچین هتل‌هایی اکثرا در شهرهای ساحلی ترکیه، قبرس یا جنوب شرقی آسیا خود نمایی می کنند.

چه موقع باید هتل های all و uall را انتخاب کنیم؟

در نگاه نخست هتل های all و uall انتخاب خیلی مناسبی برای اقامت هستند؛ ولی به شما پیشنهاد می‌کنیم در مواقعی این هتل‌ها را گزینش کنید که:

سفر شما کاری نباشد و جنبه تفریح و گشت و گذار داشته باشد.
تنها به نیت ریلکس کردن، آفتاب گرفتن و استراحت کردن سفر می‌کنید و قصد ندارید زمان زیادی را در خارج از هتل بگذرانید.
برنامه‌ای برای گشت در شهر و یا خروج از شهر برای سفرهای یک روزه ندارید.
علاقه‌مند به امتحان کردن غذاهای بین‌المللی و طعم‌های تازه هستید.
برای سفرهای یک روزه و خروج از شهر مورد نظر برنامه نریخته‌اید.
چنانچه سفرتان به این شکل نبود و طور دیگری مد نظرتان هست گزینش کردن یک هتل با خدمات اقامت و صبحانه برای شما به صرفه‌تر است.

Related posts

نظر دهید

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید