بهترین هتل آپارتمان های تهران

بهترین هتل آپارتمان های تهران

تهران پایتخت ایران پر است ازجاذبه هایی که شما را وسوسه کند تا به این شهر کرده و اقامتی چند روزه را سپری کنید. امروز در این مقاله قصد داریم برخی از بهترین هتل آپارتمان های تهران را به شما معرفی کنیم.

هتل آپارتمان هایی جذاب که همگی آماده پذیرایی از مهمانان خود به بهترین شکل هستند. با هتل می همراه باشید.

بهترین هتل آپارتمان های تهران

هتل آپارتمان جاده ابریشم

اگر می خواهید به هنگام سفرتان به تهران اقامتی استثنایی که آرامش در آن موج می زند را تجربه کنید قطعا باید سری به هتل آپارتمان جاده ابریشم بزنید. اقامتی که برای چند شب بتواند شما را از هیاهو و دغدغه های روزانه دور کند. جاده ابریشم یکی از بهترین هتل آپارتمان های تهران واقع در منطقه نیاوران بوده و دارای سه ستاره می باشد. یکی از نکات مثبت این مجموعه اتاق ها و سوئیت هایی است که به خوبی تجهیز شده اند. این هتل سعی کرده تا در کنار دیگر مزایای خود امکانات جالبی نظیر خدمات طب سوزنی، ماساژ چینی و… را نیز به مهمانان خود ارائه کند. این هتل آپارتمان می تواند تا حدودی حال و هوایی شرقی برایتان ایجاد کند و این موضوع با رستوران ۵ ستاره‌ی چینی آن کامل می شود.

هتل آپارتمان تاج محل

چنانچه هدفتان از سفر به پایتخت مشخص است و پیش بینی رفت و آمد و های زیادی را به خصوص در منطقه شمالی تهران کرده اید، خوب است محل اقامتتان نیز در همان حوالی باشد. هتل آپارتمانی که به گونه ای از ترافیک به دور باشد و یافتن وسیله نقلیه عمومی دشوار نباشد. تاج محل را به چند دلیل می توان در فهرست بهترین هتل آپارتمان های تهران قرار داد. هتل آپارتمان تاج محل پنج ستاره بوده و حوالی ونک قرار دارد. این هتل با کلیه امکاناتی که دارد نوید اقامتی بسیار عالی در کنار حال و هوایی لاکچری را می دهد. خبر خوش دیگر برای طرفداران غذا های هندی است. رستوران تاج محل که شهرت بالایی دارد در این هتل آپارتمان واقع شده است.

هتل آپارتمان وزرا

شماره بعدی فهرست بهترین هتل آپارتمان های تهران را موردی جز هتل آپارتمان وزرا پر نمی کند. یکی از بهترین هایی که با مرکز شهر فاصله زیادی ندارد. هتل آپارتمان وزرا سه ستاره بوده و در خیابان خالد اسلامبولی واقع شده است. همه چیز در این مجموعه دست به دست هم داده اند تا اقامتگاهی عالی را بسازند که توانایی ارائه بهترین خدمات به مسافران را داشته باشد. از جمله مزایای هتل آپارتمان وزرا می توان به جشم انداز بی نظیر اتاق هایش و مجموعه آبی شیک هتل اشاره کرد.

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل پارسیان آزادی تهران

هتل پارسیان آزادی تهران | نگاه کلی

امروز در هتل می به سراغ هتل پارسیان آزادی تهران رفته ایم تا نگاهی کوتاه به این هتل لوکس پنج ستاره بیندازیم. هتل پارسیان آزادی تهران را می توان یکی از مرتفع ترین و عظیم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید