بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن | معرفی

بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن
به این مطلب امتیاز دهید

بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن

از هر چه بگذریم سخن جنگ و جدل ابدی دو سیستم عامل اندروید گوگل و آی او اس اپل و کاربران آنها همیشه ی خدا به گوش می رسد! ولی کمی فرصت بدهید و شکیبایی کنید و با ما همراهی کنید.  در مطلب پیش روی شما قصد داریم این دعوای کودکانه را برای مدتی تمام کنیم و بازی های به درد بخور مخصوص سفر هر دو پلتفرم را به شما معرفی کنیم و تصمیم با شماست که دانلود بکنید یا نکنید. پس تیم هتل می را با صبر و شکیبایی همراهی کنید تا بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن را معرفی کنیم.

بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن : بازی Shadow Fight 3

شاید در جریان این موضوع باشید که برای بازی نام برده شده انتقادات بسیار بدی نوشته شده باشه و آمار افراد منتقد بالا باشه ولی با همه ی این اوصاف و موضوعات یاد شده که به عنوان مثال می توان به مواردی مثل : برای استفاده از این برنامه باید پول پرداخت کنید، سیاست ‌های مالی و … اشاره کردد، Shadow Fight 3 هنوز که هنوزه به عنوان یکی از پر مخاطب ترین بازی های موبایل برای مسافرت رفتن محسوب می شود.  در حقیقت اینگونه به شما  بگوییم بهتر لپ کلام ادا می شو؛ چنانچه به ژانر به بازی‌ های حالت مبارزه‌ای و به ویژه بازی ‌های مبارزه‌ای تک به تک علاقه ی خاصی دارید، Shadow Fight 3 را به هیچ عنوان از دست ندهید و در تلفن همراه خود دانلود کنید.

بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن

بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن : بازی NBA LIVE Mobile Basketball

مخاطبان و سینه چاک های مسابقات NBA با دانلود این بازی این توانایی را دارند تا در قالب هر یک از بازیکنان این مسابقه فوق العاده حاضر شوند.

با همه موضوعاتی مثل اینکه یک ورژن پولی NBA 2K از این بازی وجود دارد و طبق ذهنیت فکری عادی ورژن پولی بهتر است، ولی این امید را به شما می‌دهیم که بازی NBA LIVE Mobile Basketball سالانه در حال آپدیت و بهتر شدن است. این موضوع برای این است که ورژن رایگان بسیار خوب است و پشتیبانی قوی دارد.

بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن : بازی Grand Theft Auto: San Andreas

همگی به گوش باشید ، در این دنیا گیمری به دنیا نیامده است که این یک مورد از دست داده باشد، حدس بزنید ، غیر ممکن است Grand Theft Auto: San Andreas را کسی از دست داده باشد. این بازی جذاب و بسیار خاطره انگیز و محبوب محصول راک استار یکی از دوست داشتنی ترین و فوق العاده ترین بازی ها به هنگام سفر رفتن به شمار می رود و بسیار طرفدار دارد.  کمپانی سازنده این گیم معروف یعنی راک ‌استار تصمیم گرفت و به بهانه ی ۱۰ سالگی این نسخه از بازی ورژن تلفن همراه آن را برای کاربران انتشار داد.

نا گفته نماند که این بازی بهشتی این گیم دوست داشتنی را گویی جوری ترکیب چینی کرده اند که فقط سفر های طولانی را پوشش دهد. با این نسخه از جی تی ای سرگرم شدنتان تضمینی است.  داستان این نسخه تفاوتی با ورژن اصلی نداشته و باز هم شاهد هنرنمایی CJ هستیم.

بازی هایی مطلوب به هنگام مسافرت رفتن : بازیLast Day on Earth: Survival
چنانچه مخاطب دو آتیشه فیلم و سریال هایی مثل سریال پر طرفدار واکینگ دِد هستید و از دیدن این حجم از مرده متحرک و جهان پر از سر و وحشت ان ها به وجد می آیید، صد در صد Last Day on Earth: Survival از آن گیم خواهد بود که خیلی زود در دل شما جا باز خواهد کرد. کارکتر بازی که کنترل ان به دست شماست در آپوکالیپسی قرار گرفته که هجوم مردگان متحرک و قحطی یک جا بر سر آن فرو ریخته است.

 

Related posts

قوانین هتل های ایران

قوانین هتل های ایران | بخش اول معرفی ۵مورد

به این مطلب امتیاز دهید رزرو هتل به صورت معمول یکی از نخستین کار هایی است که گردشگران پیش از هر سفری به فکر انجام آن می افتند؛ خیلی از گردشگران با قوانین هتل‌ها آشنایی...

مشاهده مطلب

نظر دهید

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید