هتل کوروش کیش

هتل کوروش یکی دیگر از هتلهای 5 ستاره تازه تاسیس کیش است که در سال 1397 در میدان پردیس , بلوار خلیج فارس کیش بهره‌برداری شده‌است . هتل کوروش ساختمانی 16 طبقه دارد که در دل خویش 198 واحد اقامتی شامل اتاق و سوئیت را جای داده است . هتل بزرگ کوروش به دلیل دارا بودن سیستم های مجهز به انرژی خورشیدی و رعایت استانداردهای زیست محیطی هتل سبز شناخته می شود .

با توجه به شرایط هتل دسترسی به فرودگاه , مراکز خرید مانند بازارهای پردیس , ساحل دریا و جاهای جذاب و گردشگری جزیره به راحتی امکان پذیر است . از جمله تجهیزات هتل می شود به رستوران , کافی شاپ , پارکینگ , سالن کنفرانس , استخر و ترانسفر اشاره نمود . قابل ذکر است اتاق های رو به دریا تنها دارنده منظره دریا میباشند .

هتل کوروش کیش

امکانات هتل

ساعت تحویل اتاق 14 : 00 و ساعت تخلیه اتاق 12 : 00 میباشد .
رزرو نهایی و قطعی این هتل فقط بعداز پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه مهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خویش و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند . در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد .
مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل , قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات , عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت , هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمیکند .

رزرو هتل

کلیه مراحل رزرو هتل در‌این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست . همینطور تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت فقط با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است . در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است .
مقررات کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو , مختلف است . به همین منظور شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می‌گردد .

Related posts

هتل‌های مکعبی در جهان

زیباترین هتل‌های مکعبی در جهان را بشناسید!

آیا از سبک ساختمان های مکعبی و هندسی خوشتان می‌آید؟ امروزه برای ایجاد بعضی ساختمان ها از سبک های امروزی و مکعبی به کار گیری می کنند. به همین علت میخواهیم درین مقاله به معرفی...

مشاهده مطلب
هتل بین المللی کیش

هتل بین‌ المللی کیش | 5 ستاره دوستداشتنی

اگر از هر شخصی در خصوص تجربه سفر به مقاصد ساحلی سوال بپرسید مطمئنا چیزی از ناراضی بودن او نمی شنوید. اگر این مقصد کیش و دریای زیبا خلیج فراس باشد که موضوع زیباتر هم...

مشاهده مطلب

Leave a Comment

hotelme.ir
هتل می

سایت Hotel-me همه چیز را درباره سفر به مناطق دیدنی دنیا (راهنمای سفر، مکان یاب، خدمات مسافرتی، دانلود نقشه های توریستی و زیباترین هتل های جهان) در اختیارتان قرار می دهد.

ما را دنبال کنید